Хіти тижня. Зрадники окопалися в Москві: Екс-президент СРСР розповів про розпад радянської імперії

Ексгенсек ЦК КПРС і колишній президент СРСР заявив, що в усьому винна офіційна Москва, яка своєю позицією знищила Союз.

Михайло Горбачов

Якби не це, то інших можливостей, як вважає Михайло Горбачов, розвалити СРСР не було б. Горбачов також зізнався, що не знімає і з себе частку відповідальності за розпад Союзу, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

"Реформувати, оновити Союз було необхідно і можливо. З запізненням, але ми пішли саме цим шляхом. Якби всі учасники цього процесу проявили відповідальність, то, я впевнений, він дав би результат: у нас були б сильні, дійсно суверенні республіки і сильний, ефективний центр, який діє в їхніх спільних інтересах. Але вирішити це завдання ми не змогли. Я не знімаю з себе свою частку відповідальності", - зізнався Горбачов.

При цьому, як підкреслив політик, його совість чиста. "Я відстоював Союз до кінця, діючи політичними методами", - пояснив Михайло Сергійович.

Він зізнався, що і тоді, і зараз переконаний: діяти силовими методами було не можна через загрозу початку військових дій.

Як зазначив експрезидент СРСР, "якби не позиція Росії, у сепаратистів інших республік ніколи не вистачило б сил розвалити Союз".

Михайло Горбачов повідомив, що він і зараз упевнений: навіть після серпневого путчу, в результаті якого республіки прийняли декларації про суверенітет і незалежність, можна було домовитися про створення союзної конфедеративної держави. Проект договору був підготовлений. "Люди не розуміли, що втрачають країну. Ніхто не виступив на захист Союзу. Думаю, з цього випливає важливий висновок: в справах, які зачіпають долю країни, неприпустимі безвідповідальність, популізм, дешева демагогія", - підсумував Горбачов.

Влаштував дику акцію: Нардеп від "Слуги народу" вибив двері та стрибав по столах в мерії Мелітополя (відео)

п’ятниця, 28 лютий 2020, 16:41

У п'ятницю, 28 лютого, народний депутат від "Слуги народу" Володимир Крейденко зірвав сесію в Мелітопольськый міськраді. Політик виламав двері в сесійний зал і, увірвавшись в приміщення, почав стрибати по столах, передають Патріоти України. Як пише РІА...

Хіти тижня. Московська дипломатія зазнала дошкульної невдачі: Морський суд ООН підтримав Україну у позові проти Росії, - Пристайко

п’ятниця, 28 лютий 2020, 16:30

Арбітражний суд в Гаазі підтвердив свою юрисдикцію щодо розгляду позову України проти Російської Федерації. Про це написав глава Міністерства закордонних справ Вадим Пристайко, зазначають Патріоти України. . Як повідомив член уряду, це стосується ...