Головною особливістю безпілотника стала його рекордна можливість знаходитись у польоті понад 24 години. Восени 2019 року Skyeton поставив рекорд України по тривалості польоту на цивільній версії АCS-3 - Raybird-3.
У ході цього польоту БПЛА вагою у 21 кг знаходився у повітрі 24 години 31 хвилину, за який він подолав маршрут понад 2000 км. Додамо, що максимальна висота польоту становить до 3 км, крейсерська швидкість становить 120 км/год, а максимальна - 160 км/год. Дальність у режимі прямого керування складає до 240 км, але АCS-3 може виконувати польоти й в автоматичному режимі по заздалегідь запланованому маршруту.
Такий високий час перебування АCS-3 у повітрі дозволяє проводити постійний моніторинг цілих районів, включно зі значною площею морських акваторії, прикордонних смуг чи територій противника.
Для спостереження БПЛА може використовувати різне корисне навантаження, яке розміщується у спеціальному універсальному відсіку. Враховуючи вантажопідойомність дрону у 5 кг, це дозволяє використовувати навіть потужні стабілізовані тепловізійно-оптичні станції.
Для запуску АCS-3 використовується катапульта, що дозволяє запускати його навіть з непідготовлених майданчиків. А посадка здійснюється на парашуті, а для збереження чутливої апаратури використовують надувні подушки безпеки.
Загалом, АCS-3 став результатом вдалого поєднання рішень Skyeton, яка зробила ставки на максимальну ефективність планеру, надійність та високі експлуатаційні характеристики БПЛА.
Наразі немає підстав вважати, що Росія почала перекидати північнокорейські війська для підсилення наступу на Херсон чи Запоріжжя. Таку думку в етері «Еспресо» висловив військовий експерт Defense Express Іван Киричевський, передають Патріоти України. «П...
Ф'ючерси на американські фондові індекси та азійські акції різко впали. Адміністрація Дональда Трампа заявила, що масштабні мита збережуть, попри побоювання, що вони можуть спричинити рецесію у світовій економіці, передають Патріоти України. Видання Fi...