"Хлопці цього не розуміють": АТОшник розповів, що думають на фронті про "формулу Штайнмаєра"

За словами Гліба Бабича, "новий план" - це здача національних інтересів.

Гліб Бабич. Фото: Фейсбук.

"Формула Штайнмаєра" в українських реаліях - це здача інтересів українського народу. Про це заявив ветеран АТО Гліб Бабич, передають Патріоти України.

Він вважає, що мирні домовленості - це просто розмова з бандитами. Бабич зазначив, що в українців новина про "мирне врегулювання" вже викликала протест, вони зібралися біля Офісу президента з невдоволенням і протестами. "Протестний потенціал України себе демонстрував уже не один раз. Це природна реакція суспільства на те, що відбувається. Можна не виходити, але тоді у нас точно буде, як з поребриком", - сказав військовий.

За словами АТОшника, "новий план" - це здача національних інтересів. "Я не буду розписуватися за всіх, висловлю свою особисту думку. План Штайнмаєра - це здача державних інтересів. Це невідворотна легалізація всього того, що зараз є на Донбасі. Це легалізація бандитів за нібито "вибори". Там говориться про те, що будуть проведені вибори начебто за законами України, але контролювати це буде тільки ОБСЄ", - заявив ветеран АТО.

Зазначимо, що Бабич вже говорив з військовими на фронті про те, що вони думають про "формулу Штайнмаєра". За його словами, наші бійці відверто не розуміють, чому це відбувається.

Джерело: Обозреватель

Ще чотири європейські країни приєдналися до антиросійських санкцій за агресію проти України

вівторок, 24 листопад 2020, 0:25

Ще чотири країни приєдналися до європейських санкцій щодо Росії через агресію проти України. Персональні санкції щодо 41 особи та 28 організацій будуть діяти до 15 березня 2021 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Ради Європи...

Радник Єрмака розповів про свої стосунки з проросійським пропагандистом Шарієм

вівторок, 24 листопад 2020, 0:19

Радник Єрмака Михайло Подоляк переконує, що наразі немає жодних взаємин із проросійським журналістом Анатолієм Шарієм. Хоча підтвердив, що свого часу вони разом працювали, зазначають Патріоти України. Як зауважив радник керівника ОПУ, він був редакторо...