Хоча йому ніхто слова не давав: Саакашвілі втягнув Україну в дипломатичний скандал з Грузією

У МЗС Грузії викликали посла України через слова Міхеїла Саакашвілі про «нелегітимність уряду».

Міністерство закордонних справ України зробило заяву з приводу скандального висловлювання глави виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеїла Саакашвілі, якого грузинська влада звинувачує в корупції, про «нелегітимність уряду» Грузії. Прес-служба МЗС України заявила, що країна високо цінує стратегічне партнерство з Грузією, передають Патріоти України.

«У зв'язку з цим зазначаємо, що українським законодавством чітко визначено перелік посадових осіб та державних органів, які наділені повноваженнями висловлювати офіційну позицію Української держави. Публічні висловлювання неуповноважених осіб не можуть вважатися позицією держави», - йдеться в повідомленні.

Хіти тижня. Бомбити той Вороніж: Як виглядає табір російських військ поблизу українського кордону показали із супутника

четвер, 15 квітень 2021, 4:00

У мережі з'явилися супутникові знімки й інші численні фотодокази, які підтверджують, що неподалік кордону України дійсно з'явився великий польовий табір російських військових. Він розташований на південь від Воронежа (РФ). Фото із супутника опублікував...

Хіти тижня. ​На Росії готуються до великих втрат: У Вологодській області терміново виділити багатогектарну ділянку для захоронення "військових трупів"

четвер, 15 квітень 2021, 3:00

Місцева мерія російського міста Череповець прийняла постанову «Про організацію термінового захоронення трупів у воєнний час». Документ опублікований на офіційному сайті мерії Череповця, зазначають Патріоти України. Для загиблих під час війни виділено в...