Одеська районна рада підтримала ініціативу "Партії Шарія" про встановлення на Куликовому полі пам'ятного знаку загиблих у Будинку профспілок 2 травня 2014 року. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила голова фракції "Європейська Солідарність" у райраді Валентина Шульц, передають Патріоти України.
За її словами, відповідне рішення райрада ухвалила 2 квітня на позачерговій сесії. Зокрема, більшість депутатів підтримала зазначену ініціативу, яка належить представнику "Партії Шарія".
Як стверджує Шульц, на момент голосування фракція "Європейської солідарності" була відсутня в повному складі на знак протесту проти голосування, зокрема, за бюджет.
"Ініціатива щодо встановлення пам'ятного знаку на Куликовому полі загиблим сепаратистам 2 травня 2014 року.... В умовах відкритої гібридної війни України з Росією подібні прецеденти є кричущими і несуть загрозу суверенітету нашої країни. Таке рішення є відверто проросійським, несе в собі пропагандистський характер і в умовах і без того нестабільної ситуації в Одесі та Україні в цілому загрожує повною дестабілізацією суспільних настроїв", - заявила депутат.
Вона підкреслила, що звернення ініціював депутат партії, проти лідера якої СБУ відкрила кримінальне провадження та оголосила його в державний розшук. За словами Шульц, вчорашня ініціатива представника партії показує, що його соратники продовжують справу свого лідера і розхитують ситуацію в Україні зсередини.
"Голова райради Віталій Барвіненко в обхід регламенту виставив на голосування це рішення, виходячи з депутатського звернення, а для голосування всім депутатам заздалегідь необхідно мати проект рішення, якого не було", - зазначила Шульц.
Фракція вимагає, щоб Барвіненко не підписував рішення про встановлення знака, яке, як стверджує Шульц, ухвалювалося з порушенням законодавства. Вона також попросила підтримки всіх патріотичних сил України.
На ескалацію у війні проти України російського диктатора Володимира Путіна штовхають двоє представників його близького оточення. Йдеться про першого заступника голови адміністрації президента РФ Сергія Кірієнка та колишнього секретаря російського Радбе...
Відправлення солдатів з КНДР у Росію є певною навчально-тренувальною місією: війська Північної Кореї не мають досвіду ведення бойових дій, а тут Пхеньяну видалася можливість оцінити рівень своєї армії у бойових умовах та навчити їх. Натомість Росія отр...