
Міський голова Харкова Геннадій Кернес не почувається краще після того, як минулого тижня у нього відмовили нирки. Стан мера не змінився. Про це заявив директор департаменту в справах інформації та зв'язків із громадськістю Харківської міської ради Юрій Сидоренко у коментарі ЗМІ, передають Патріоти України.
"Стан поки без змін. Лікарі спостерігають за ним. Поки нічого більше не можу сказати", – коротко зазначив він.
Про те, що у Кернеса не працюють обидві нирки, стало відомо 11 грудня. В оточенні харківського мера підкреслили, що він перебуває на стовідсотковому отриманні гемодіалізу.
Як відомо, Кернес, котрий вже десять років очолює харківську мерію, захворів на COVID-19 у середині вересня. Його госпіталізували у важкому стані, а згодом перевезли до клініки "Шаріте" в Німеччині. ЗМІ неодноразово повідомляли, що він переніс інсульт і навіть впав у кому, але його оточення цю інформацію регулярно спростовувало. Ще в жовтні сини посадовця говорили, що їхній батько почав видужувати. Хоча і зізнавалися, мовляв, зовні він нагадував Ейнштейна і Дракулу – став зарослим, із жахливою бородою і довгими нігтями.
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...
Так звана "бусифікація" у Пензенській області Росії не початок альтернативної загальної мобілізації, а експеримент російської влади. Його метою є оцінити готовність суспільства реагувати на примусове затримання чоловіків і схиляння їх до укладання конт...