"Хотіли, щоб засудив СВО та підписався": Російський чемпіон розкрив справжнє ставлення Китаю до Росії

Відомий російський автогонщик Сергій Карякін, який у 2017 році вигравав знамените ралі Дакар-2017 у заліку квадроциклів, а 2020-го став віцечемпіоном Дакар у класі Т3, розповів про свою спробу взяти участь у змаганнях у Китаї. 32-річний спортсмен вирішив, що якщо Китай позиціонує себе як друга Росії, його не змусять підписувати документи про осуд війни в Україні, передають Патріоти України.

Наприкінці вересня минулого року Міжнародна федерація автоспорту (FIA) випустила анкету для росіян, у якій, щоб брати участь у будь-яких змаганнях під егідою FIA, необхідно було засудити "російську спецоперацію".

"Одна розумна людина запропонувала: "Сергій, у Китаї ж є гонки. Напиши їм, вони ж друзі, тим більше участь російських спортсменів піде на зміцнення дружби народів, ось і Сі Цзіньпін приїжджав до Москви, сказав, що треба більше проводити змагань". Я написав листа, у відповідь отримав: чекайте, скоро відповімо. Пройшло кілька тижнів, нагадав про себе. Знову тиша. Відправив ще один лист, після чого китайці відповіли", – цитує Карякіна "Матч ТБ".

Замість привітного запрошення на турнір, на яке чекав росіянин, йому прийшов зовсім інший текст. "Відповідь така: "Хлопці, раді будемо бачити вас, приїжджайте поганяти. Але листа від FIA тільки підпишіть". Той самий лист із неприйняттям "СВО" та позиції нашої країни. На цьому листування закінчилося. Ось таке ставлення до нашої дружби. Дуже прикро було це читати", – обурився пілот.

Карякін додав, що хоче вірити, що сталося якесь непорозуміння, але писати нового листа не збирається. "Там усе чітко написано: допустимо у разі підписання документа від FIA. При цьому змагання місцеві, не під егідою міжнародної федерації", – зазначив гонщик.

Дехто тепер вимагає його відставки: Конгресмен США ввімкнув пожежну сигналізацію під час голосування за тимчасовий бюджет

неділя, 1 жовтень 2023, 23:43

Представник Демократичної партії США Джамал Боумен ввімкнув пожежну сигналізацію в Капітолії, коли парламентарі намагалася затримати голосування за тимчасовий бюджет США. Це призвело до евакуації, після чого поліція розпочала розслідування. Про це пові...

"Софт в них має бути, як в печерних людей": Microsoft припинив продовжувати ліцензії для російських компаній

неділя, 1 жовтень 2023, 23:15

З 30 вересня Microsoft більше не продовжує ліцензії на свій софт для російських компаній - вони не зможуть відновити наявні підписки на корпоративні сервіси. Про це пише керівник офісу президента Андрій Єрмак, передають Патріоти України. Він зазначив, ...