Хотіли утилізувати ще в 2013-му: Росія почала перекидати в Україну радянські T-62 (відео)

Російські окупанти почали перекидання для окупаційних сил в Україні давніх радянських танків Т-62. У мережі з'явилося відео потяга з Т-62, що рухається, як стверджується, у бік України, повідомляють Патріоти України.

Зняття зі зберігання танків Т-62 зазначається у 904 ЦЗМР, в Каменськ-Шахтинському, Ростовської області. Цими танками доукомплектують танковий полк резерву на базі 150 МСД 8А.

У 943 центрі забезпечення мобілізаційного розгортання, що в Новоозерному тимчасово окупованого Криму, розпочато розконсервацію танків Т-62.

Командування Південного ВО формує у складі з'єднань округу полків резерву, в тому числі танкових, що комплектують танками Т-62 перший полк, що формується в частинах Чорноморського флоту.

Останнє бойове застосування і втрати цього типу танків Росією відзначалося під час вторгнення в Сакартвело (Грузію) в серпні 2008 року. Росія почала використовувати радянський металобрухт у війні в Україні у зв'язку з втратами в живій силі і техніці. Станом на 25 травня ЗСУ знищили вже 29 450 окупантів і 1305 танків.

Нещодавно Генштаб ЗСУ підтверджував зняття окупантами зі зберігання застарілого Т-62. Ці танки, які СРСР зняв з виробництва ще в 70-ті, використовуються для комплектування резервних батальйонних тактичних груп, що формуються для відправки в Україну.

Однак ще в 2013-му російські ЗМІ повідомляли про наміри МО РФ утилізувати Т-62. "У нинішніх умовах цінність Т-62 дуже мала. Так що розумніше їх розібрати, ніж витрачати гроші на зберігання. Крім того, на складах немає боєприпасів для його гармати", - пояснювало джерело "Известий" в оборонному відомстві.

Жест доброї волі? Російське військове командування тікає з Херсона, - облрада

неділя, 14 серпень 2022, 21:19

Більшість військового командування російських окупантів вже виїхали з Херсона. Про це повідомив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський в ефірі інформаційного телемарафону, передають Патріоти України. Коментуючи оперативну ...

"Не має відношення до Євросоюзу": У Латвії хочуть обмежити використання російської мови на роботі і в громадських місцях

неділя, 14 серпень 2022, 21:00

Країни Балтії чи не найактивніше поривають усі зв'язки з російськими окупантами. Вони першими виступили за скасування шенгенських віз для росіян та готові на подальші радикальні кроки, зазначають Патріоти України. Кожного дня ізоляція російських окупан...