Хотіли утилізувати ще в 2013-му: Росія почала перекидати в Україну радянські T-62 (відео)

Російські окупанти почали перекидання для окупаційних сил в Україні давніх радянських танків Т-62. У мережі з'явилося відео потяга з Т-62, що рухається, як стверджується, у бік України, повідомляють Патріоти України.

Зняття зі зберігання танків Т-62 зазначається у 904 ЦЗМР, в Каменськ-Шахтинському, Ростовської області. Цими танками доукомплектують танковий полк резерву на базі 150 МСД 8А.

У 943 центрі забезпечення мобілізаційного розгортання, що в Новоозерному тимчасово окупованого Криму, розпочато розконсервацію танків Т-62.

Командування Південного ВО формує у складі з'єднань округу полків резерву, в тому числі танкових, що комплектують танками Т-62 перший полк, що формується в частинах Чорноморського флоту.

Останнє бойове застосування і втрати цього типу танків Росією відзначалося під час вторгнення в Сакартвело (Грузію) в серпні 2008 року. Росія почала використовувати радянський металобрухт у війні в Україні у зв'язку з втратами в живій силі і техніці. Станом на 25 травня ЗСУ знищили вже 29 450 окупантів і 1305 танків.

Нещодавно Генштаб ЗСУ підтверджував зняття окупантами зі зберігання застарілого Т-62. Ці танки, які СРСР зняв з виробництва ще в 70-ті, використовуються для комплектування резервних батальйонних тактичних груп, що формуються для відправки в Україну.

Однак ще в 2013-му російські ЗМІ повідомляли про наміри МО РФ утилізувати Т-62. "У нинішніх умовах цінність Т-62 дуже мала. Так що розумніше їх розібрати, ніж витрачати гроші на зберігання. Крім того, на складах немає боєприпасів для його гармати", - пояснювало джерело "Известий" в оборонному відомстві.

"Відкобзонили" під Бахмутом: ЗСУ "віддячили" ще одному "бойовому" попу РПЦ (фото)

четвер, 26 січень 2023, 23:53

На війні в Україні ліквідовано ще одного "бойового попа" Російської Православної церкви, який допомагав окупантам вбивати українців, Денис Волін ("ієромах Дамаскін"). Про ліквідацію пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України. Пропагандисти зараху...

"F-16 – один з найкращих винищувачів у світі": На росТБ засумували в очікуванні авіаційного "Рамштайну-9" (відео)

четвер, 26 січень 2023, 23:15

На російському телебаченні заговорили про авіаційну оборону України. Пропагандисти з нетерпінням чекають на зустріч у форматі "Рамштайну-9", на якій розглядатиметься це питання. Зокрема, на засіданні плануються переговори щодо постачання в Україну вини...