
Президент Сполучених Штатів Джо Байден зустрівся з Юлією та Дашею Навальними. Про це політик повідомив у соцмережі Х, передають Патріоти України.
«Сьогодні я зустрівся з Юлією та Дашею Навальними – близькими Олексія Навального – щоб висловити свої співчуття з приводу їхньої тяжкої втрати», – написав Байден.
Як повідомляє Білий дім, зустріч відбулася сьогодні, 22 лютого, в Сан-Франциско. «Президент висловив своє захоплення надзвичайною мужністю Олексія Навального. Байден підкреслив, що спадок Олексія залишиться у людях по всій Росії та в усьому світі, які оплакують його втрату та борються за свободу, демократію та права людини», – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що Джо Байден підтвердив, що його адміністрація завтра оголосить нові серйозні санкції проти Росії у відповідь на смерть Олексія, репресії та агресію Росії, а також її жорстоку та незаконну війну в Україні.
У ніч на 26 червня Москва знов зазнала повітряної атаки, про знищення десятків "невідомих дронів" заявляє мер Москви Сергій Собянін у Telegram, передають Патріоти України. . Атака на російську столицю почалася приблизно о 02:30 ночі. Вже тоді російсь...
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...