
Співвідношення використаних снарядів артилерією Сил оборони України та противника скоротилося до 1:3–1:4. Таку заяву зробив командир артилерійської бригади "Грегіт" 2-го корпусу Національної гвардії України "Хартія" Віталій Корнієнко,
передають Патріоти України.В етері "Українського Радіо" він зауважив, що артилерія за своїми функціональними обов’язками трохи відрізняється від ефективності й ураження дронів. Але в тандемі вони дають хороші результати.
Говорячи про озброєння Сил оборони, Корнієнко акцентував, що зенітна гармата КС-19 є дуже гарним засобом. "Хто б не казав про його вік, але воно дуже добре себе показало на війні. А по нашій бригаді – це буде мінімум 155-й калібр, буде багато цікавого озброєння: як і українського озброєння, зокрема самохідна артилерійська установка "Богдана", а також західного озброєння від наших партнерів", – продовжив він.
Окремо військовий розповів, як розширення кіл-зони впливає на використання артилерії: "Якщо, наприклад, рік тому вона сягала 5 кілометрів, то зараз вона вже мінімум 7-8 кілометрів. Тому артилерії стає важче і з маскуванням, і з виконанням завдань, але справляємося. Далі стріляємо і глибше закопуємося. Все".
Сили підтримки ЗСУ оприлюднили кадри роботи інженерної котлованної машини МДК-3. Відео опублікували на сторінці Командування Сил підтримки Збройних Сил України, передають Патріоти України. На кадрах важка гусенична машина буквально «гризе» землю. Перед...
Російська балістична ракета середньої дальності "Орєшнік" може мати серйозні проблеми з точністю через труднощі у виробництві елементів системи наведення. Про це йдеться у матеріалі аналітичного проєкту Dallas Analytics, передають Патріоти України. Авт...