Хтось випадково чи навмисно помилився? Китайська делегація не виходила з зали під час виступу Зеленського на азійському саміті

Під час виступу президента України Володимира Зеленського на азійському саміті з безпеки Shangri La Dialogue, китайська делегація покинула зал. Про це повідомила старший політичний аналітик Центру азійських досліджень Олівія Енос, передають Патріоти України.

Пізніше стало відомо, що китайська делегація все таки не виходила з зали під час виступу Зеленського. Як повідомив SPRAVDI інший учасник заходу, ніхто не покидав зали під час виступу президента України Володимира Зеленського. "Я був на конференції. Ніхто не виходив з зали", - повідомив учасник заходу.

При цьому Олівія Енос видалила твіт із повідомленням про демарш китайської делегації. Нагадаємо, азіатський саміт з безпеки Shangri La Dialogue проходить 10-12 червня у Сінгапурі. Вторгнення Росії в Україну стало одним із центральних питань на заході.

Президент України Володимир Зеленський виступив на зустрічі у віртуальному форматі, проте українська делегація на саміті присутня, тоді як росіян немає.

Китай вирішив зайняти нейтральну позицію с приводу війни РФ проти України. 30 квітня Україна запропонувала Китаю стати одним з гарантів безпеки країни. 10 червня США закликали Китай не надавати Росії ніякої матеріальної підтримки. На це представник Міноборони Китаю Ву Цянь заявив, що Китай цього не робив.

Генсек НАТО отримав заявку України на пришвидшений вступ до Альянсу, - заступник глави ОПУ

середа, 5 жовтень 2022, 0:35

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг отримав через дипломатичні канали заявку України на членство в Північноатлантичному Альянсі за прискореною процедурою, яку минулого тижня підписали президент, прем’єр і голова Верховної Ради. Про це на брифінгу...

"Граничну ціну на нафту включено": В ЄС погодили нові санкції проти РФ

середа, 5 жовтень 2022, 0:28

Представники держав Європейського Союзу досягли попередньої домовленості щодо нового пакету санкцій проти Росії через її війну з Україною. Зокрема й щодо обмеження ціни на російську нафту, проти чого раніше виступали Греція, Кіпр і Мальта. Про це повід...