"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Як я вже неодноразово казав, проблема кремлівської пропаганди – у відсутності чіткої методички і однозначної узгодженої позиції влади. Пєсков спускає одні тези, Лавров озвучує інші, Захарова пояснює третє, МО РФ взагалі перманентно несе маячню про «добру волю» і трильярди вбитих українців і збитих байрактарів. І в підсумку пропагандисти змушені лавірувати між цими заявами.
Хтось, як Скабєєва, не переймається і просто напряму озвучує навіть найабсурдніше. А от Сімоньян намагається творчо переробити.
Однак це не знімає проблеми практично відсутньої комунікації між «бункером», кремлівськими чиновниками і Генштабом. Путін дійсно віддалився від всіх і перестав підтримувати спільну комунікацію у владній команді.
І окрема проблема – в ідейних російських націоналістах і імперцях. Цим далі подібні групи від влади, чим менше від неї залежать – тим голосніше обурюються діями Кремля і їх наслідками. І російській владі вже доводиться якось на це реагувати.
В історії з обміном азовців також довелось шукати пояснення своїм діям. Влада взяла день-два на роздуми, але все, що вигадала, - «Верховному видніше» і звичний пасаж про тортури й страти за мотивами відомого «распятого мальчіка».
Майже не завуальовані погрози невдоволеним вказують на загальний вектор розвитку ситуації: якщо Кремль заявить, що взяття якогось дрібного хутора є «великим тактичним досягненням» і тому «війну виграно, цілі досягнуто», - пропаганда це успішно закріпить в мізках більшості. А меншість або підкориться і погодиться, або буде покарана".

Радіаційне ураження внаслідок аварії на ЗАЕС можуть отримати близько мільйона людей, і не лише в Україні, - експерт

п’ятниця, 12 серпень 2022, 15:30

У випадку спровокованої російськими терористами аварії на Запорізькій атомній енергостанції радіація забруднить територію площею 2 млн км кв. При цьому ураження різного ступеня отримають понад мільйон людей, і не лише в Україні. Про це розповіла голова...

Земля бетоном: ЗСУ ліквідували ватажка "ДНР" і засновника російської весни-2014 у Горловці Крикуленка

п’ятниця, 12 серпень 2022, 15:24

ЗСУ ліквідували ватажка "ДНР", який був засновником "російської весни-2014" у Горловці Донецької області Юрія Крикуленка. Про це повідомляє видання Gorlovka.ua, передають Патріоти України. За даними видання, українська артилерія високоточним ударом влу...