Кому війна, а кому... Заступник керівника фракції "Слуги народу" під час війни придбав розкішний маєток у центрі Києва (фото, відео)

Заступник керівника фракції "Слуги народу" у Верховній Раді Павло Халімон у розпал повномасштабної війни РФ проти України придбав розкішний маєток вартістю мільйони гривень. Великий будинок із земельною ділянкою в центрі Києва офіційно було оформлено на іншу особу, проте журналістам вдалося з'ясувати, що Халімон постійно проживає в цьому маєтку, передають Патріоти України.

Примітно, що сума угоди склала трохи більше 10 млн гривень, у той час, як аналогічні маєтки в тому ж районі коштують 50-60 млн. Про це йдеться у розслідуванні "Української правди". Йдеться про великий маєток, розташований на дорогій землі на Печерських пагорбах біля ботанічного саду імені Гришка. Народний обранець Халімон фактично став власником елітної нерухомості влітку 2022 року. Унікальність цієї місцини в тому, що тут знаходиться приватна забудова. Тобто тут можна жити в приватному маєтку буквально на відстані 5 хвилин від самого центру столиці.

Журналісти з'ясували, що нардеп за документами не є власником маєтку, а договір купівлі-продажу було оформлено на Котеленець Анастасію Миколаївну. У мережі про жінку практично немає жодної інформації, окрім тієї, що наприкінці 2021 року вона захищала дисертацію у Міжрегіональній академії управління персоналом. Примітно, що того ж року у її власності з'явилося 45 земельних ділянок.

Завдяки джерелам у правоохоронних органах журналісти встановили, що маєток у 2022 році було куплено за 10,3 млн гривень, а продавцем виступив архієрей Православної церкви України Олександр Драбинко. При цьому аналіз ринку нерухомості показав, що вартість аналогічних будинків сягає 60 млн гривень.

До речі, коментар журналістам не вдалося отримати ні від Халимона, ні від Анастасії Котеленець, на яку було оформлено дорогу нерухомість.

Розпочалась "дипломатична битва" через ордер на арешт Путіна - Кулеба

п’ятниця, 24 березень 2023, 23:43

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявляє, що з метою виконання ордеру Міжнародного кримінального суду на арешт підозрюваного у скоєнні воєнних злочинів президента Російської Федерації Володимира Путіна розпочинається кулуарна дипломатичн...

В Кремлі відреагували на можливість арешту Путіна у нібито дружній Вірменії

п’ятниця, 24 березень 2023, 23:00

Речник кремлівського диктатора Володимира Путіна Дмитро Пєсков прокоментував рішення Вірменії ратифікувати Римський статут. Про це повідомляє "Радіо Свобода", передають Патріоти України. Журналісти запитала у Пєскова, чи влада РФ вже обговорювала рішен...