Заступник керівника фракції "Слуги народу" у Верховній Раді Павло Халімон у розпал повномасштабної війни РФ проти України придбав розкішний маєток вартістю мільйони гривень. Великий будинок із земельною ділянкою в центрі Києва офіційно було оформлено на іншу особу, проте журналістам вдалося з'ясувати, що Халімон постійно проживає в цьому маєтку, передають Патріоти України.
Примітно, що сума угоди склала трохи більше 10 млн гривень, у той час, як аналогічні маєтки в тому ж районі коштують 50-60 млн. Про це йдеться у розслідуванні "Української правди". Йдеться про великий маєток, розташований на дорогій землі на Печерських пагорбах біля ботанічного саду імені Гришка. Народний обранець Халімон фактично став власником елітної нерухомості влітку 2022 року. Унікальність цієї місцини в тому, що тут знаходиться приватна забудова. Тобто тут можна жити в приватному маєтку буквально на відстані 5 хвилин від самого центру столиці.
Журналісти з'ясували, що нардеп за документами не є власником маєтку, а договір купівлі-продажу було оформлено на Котеленець Анастасію Миколаївну. У мережі про жінку практично немає жодної інформації, окрім тієї, що наприкінці 2021 року вона захищала дисертацію у Міжрегіональній академії управління персоналом. Примітно, що того ж року у її власності з'явилося 45 земельних ділянок.
Завдяки джерелам у правоохоронних органах журналісти встановили, що маєток у 2022 році було куплено за 10,3 млн гривень, а продавцем виступив архієрей Православної церкви України Олександр Драбинко. При цьому аналіз ринку нерухомості показав, що вартість аналогічних будинків сягає 60 млн гривень.
До речі, коментар журналістам не вдалося отримати ні від Халимона, ні від Анастасії Котеленець, на яку було оформлено дорогу нерухомість.
YouTube заблокував на території України ще два канали, які поширювали співзвучну російській пропаганді інформацію. Вони були пов’язані з особами, проти яких запроваджені санкції, передають Патріоти України з посиланням на ЦПД. "Заблоковано новий канал ...
На початку повномасштабної війнив Україні одним із головних завдань Росії на фронті залишалося встановлення повного контролю над територією Донецької області. Минуло вже понад три роки, однак ворог досі зазнає серйозних втрат — лише там рахунок йде на ...