Комусь бариші рахувати, а нам кров проливати: Рада звернеться до США та ЄС щодо неприпустимості запуску "Північного потоку-2" (документ)

Комітет Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва підтримав заяву народних депутатів України щодо заклику до США та ЄС про неприпустимість запуску "Північного потоку-2", повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Верховної Ради.

"21 липня члени комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва ухвалили текст спільної заяви народних депутатів України щодо заклику до Сполучених Штатів Америки та Європейського Союзу про неприпустимість запуску "Північного потоку-2" та відкрили для підписання всім народним депутатам України", – йдеться у повідомленні.

У цій заяві народні депутати України закликають США, ЄС (зокрема, Німеччину) припинити будівництво та подальше введення в експлуатацію газопроводу "Північний потік-2".

"Демократичний світ має продемонструвати російському агресору єдність та силу у захисті своїх основоположних цінностей. Україна це демонструє щодня, обороняючи Східний фланг Європи", – йдеться у заяві українських депутатів.

Коли саме Верховна Рада ухвалить цю заяву наразі невідомо.

Заява народних депутатів України щодо заклику до США та ЄС про неприпустимість запуску "Північного потоку-2", ст. 1

Заява народних депутатів України щодо заклику до США та ЄС про неприпустимість запуску "Північного потоку-2", ст. 2

Заява народних депутатів України щодо заклику до США та ЄС про неприпустимість запуску "Північного потоку-2", ст. 3

Нагадаємо, 19 липня ЗМІ повідомили, що Німеччина та США найближчим часом оголосять про угоду щодо "Північного потоку-2" – дві ключові країни євроатлантичної спільноти дійшли згоди щодо російського проекту.

За підсумками зустрічі канцлерки Німеччини Ангели Меркель та президента США Джо Байдена сторони визнали, що по-різному оцінюють наслідки добудови російського газопроводу "Північний потік-2", однак згодні в тому, що Україна повинна залишитися транзитним шляхом для природного газу.


Аваков з відпочинку в Італії відреагував на нові події у справі Чауса (фото)

субота, 31 липень 2021, 18:29

Арсен Аваков після відставки з посади міністра внутрішніх справ поїхав на відпочинок до Італії. Однак продовжує активно стежити за подіями в Україні, зазначають Патріоти України. Зокрема, екс-глава МВС не оминув увагою події з Миколою Чаусом - екс-судд...

​В СБУ нарешті зізнались, що Чаус перебуває під їхньою «опікою» і пояснюють, чому не віддають затриманого НАБУ

субота, 31 липень 2021, 18:01

У Баканова стверджують, що наряджений в самі труси Чаус із сільради сам подзвонив на гарячу лінію СБУ, номер котрої мабуть роками зберігав у пам'яті, чи на брудній ганчірці, в котрій об'явився в Мазурівці. Відповідна заява з'явилась в Telegram прес-цен...