"Конченая часть, где на людей просто пох*й": Окупант попросив дружину скаржитися у прокуратуру (аудіо)

Військовослужбовець РФ просить свою дружину звернутися до військової прокуратури, через нелюдське ставлення керівництва до солдатів. Про це йдеться у перехопленій розмові, яку оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

Окупант наказує дружині починати писати листа до військової прокуратури, оскільки колективно ніхто цього робити не стане. Та пояснює, що вони бояться вчиняти дії, щоб не нашкодити військовим, щоб їх не відправили до гарячих точок через це.

Так російський військовий переконує дружину, що гірше вже не буде. «Конченая часть, где на людей просто пох*й», – каже він.

"Ми цього не допустимо": Моравецький заявив, що Зеленський під час засідання ООН образив поляків

п’ятниця, 22 вересень 2023, 23:54

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що хоче сказати президенту України Володимиру Зеленському, аби він більше ніколи не ображав поляків, як це нібито зробив під час виступу в ООН. Про це повідомляє RP.PL, передають Патріоти України. "Я хо...

"Найбільший прорив ще попереду": Генерал Тарнавський запевнив, що зима не зупинить український наступ

п’ятниця, 22 вересень 2023, 23:42

Командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія" Олександр Тарнавський заявив, що зима не зупинить наступ Києва, а найбільший прорив ще попереду, передають Патріоти України. "Погода може стати серйозною перешкодою під час наступу, але, в...