Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко розповів, з чого складається продуктовий пайок, що видається мешканцям захопленого міста, як гуманітарна допомога від окупантів. Про це він повідомив в ефірі інформаційного телемарафону, передають Патріоти України.
Радник мера зауважив, що наразі в окупованому російськими загарбниками Маріуполі єдине джерело їжі - це гуманітарна допомога, яку видають окупанти містянам. Обмеженого набору продуктів, який містяни отримують від окупантів, повинно вистачити на цілий місяць.
"Продуктовий пайок в основному видають МЧС Росії. Там набір продуктів, як вони вважають, на місяць. В ньому пакет каші, пакет борошна, чотири або п’ять консервів рибних, чотири або п’ять консервів з яловичини, пакунок з макаронами, три пакунки з цукром. З іншого боку, ці консерви, ми ж розуміємо що у людей немає холодильників, вони псуються за два дні", - наголосив Андрющенко.
Утім і такий набір з липня не зможе отримати працездатне населення. Надалі працездатним доведеться працювати на окупантів, аби отримувати їжу. "Сьогодні було оголошено, що з 1 липня гуманітарну допомогу будуть видавати виключно людям певних категорій населення… Працездатне населення буде фактично позбавлене змоги отримувати допомогу. Це такий собі примус до співпраці та до примусової роботи",- акцентував Андрющенко.
Він додав що доросле населення має або розбирати завали, або мести вулиці. "За це можливо будуть платити гроші, але на сьогодні, здебільше сплачують продуктовим пайком",- сказав Андрющенко.
Україна вважає, що їй вдалося заручитися підтримкою адміністрації президента США Дональда Трампа у зусиллях, спрямованих на змушення Росії до повернення за стіл переговорів, передають Патріоти України з посиланням на The Kyiv Independent. Посилаючись н...
Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...