Консерви, що псуються, і трохи борошна: Яку "гумдопомогу" окупанти видають маріупольцям

Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко розповів, з чого складається продуктовий пайок, що видається мешканцям захопленого міста, як гуманітарна допомога від окупантів. Про це він повідомив в ефірі інформаційного телемарафону, передають Патріоти України.

Радник мера зауважив, що наразі в окупованому російськими загарбниками Маріуполі єдине джерело їжі - це гуманітарна допомога, яку видають окупанти містянам. Обмеженого набору продуктів, який містяни отримують від окупантів, повинно вистачити на цілий місяць.

"Продуктовий пайок в основному видають МЧС Росії. Там набір продуктів, як вони вважають, на місяць. В ньому пакет каші, пакет борошна, чотири або п’ять консервів рибних, чотири або п’ять консервів з яловичини, пакунок з макаронами, три пакунки з цукром. З іншого боку, ці консерви, ми ж розуміємо що у людей немає холодильників, вони псуються за два дні", - наголосив Андрющенко.

Утім і такий набір з липня не зможе отримати працездатне населення. Надалі працездатним доведеться працювати на окупантів, аби отримувати їжу. "Сьогодні було оголошено, що з 1 липня гуманітарну допомогу будуть видавати виключно людям певних категорій населення… Працездатне населення буде фактично позбавлене змоги отримувати допомогу. Це такий собі примус до співпраці та до примусової роботи",- акцентував Андрющенко.

Він додав що доросле населення має або розбирати завали, або мести вулиці. "За це можливо будуть платити гроші, але на сьогодні, здебільше сплачують продуктовим пайком",- сказав Андрющенко.

Щоб прискорити озброєння ЗСУ: Україна пропонує США нову схему постачання Himars

неділя, 2 жовтень 2022, 7:00

Україна хоче добитися постачання реактивних систем залпового вогню Himars, що вже були у використанні американської армії. При цьому нові системи, що були призначені для України, направляться на потреби Штатів. Про це повідомив голова парламентської фр...

"Хрестик зеленкою на лобі - от і вся допомога": Окупант розповів, як в "другій армії світу" лікують солдатів. Аудіоперехоплення

неділя, 2 жовтень 2022, 6:56

Окупант, відправлений Росією на Донецький напрямок, поскаржився матері на погану медицину у "другій армії світу", відсутність їжі та зброї. Він також сказав, що загарбники очікують на прорив українських сил, передають Патріоти України. . Відповідне пе...