До такого бойкоту грузини планують вдатися через повернення Росії до складу Асамблеї. Про це повідомив депутат грузинського парламенту від партії "Європейська Грузія" Георгій Канделакі в коментарі Lb.ua, зазначають Патріоти України. Наразі питання перебуває на стадії розгляду. Офіційне рішення про відмову має підтвердити голова делегації.
"Я підтримую цей бойкот. Я з самого початку виступав за це. Незважаючи на те, що в липні голосування про відновлення повноважень делегації Росії було не на нашу користь. Тут, кажучи "нашу", я маю на увазі шість країн: Україну, Грузію, Балтійські країни і Польщу, які взяли участь у демарші проти повернення Росії в ПАРЄ," – зазначив пан Канделакі.
Політик також підтримав рішення нової української делегації не брати участь у сесії. За словами грузинського діяча, ані Україна, ані Грузія особливо нічого не втратить у такому випадку, позаяк найближчі заходи у ПАРЄ несуть в собі протокольний відтінок.
США можуть припинити свою участь у програмі щодо притягнення Росії до відповідальності за воєнні злочини. У Вашингтоні відмовляються називати РФ агресором, передають Патріоти України з посиланням на The Telegraph. За даними видання, США не захотіла на...
Президент Росії Володимир Путін не проти перемовин щодо закінчення війни. Однак він хотів би хотів би, щоб переговори тривали на тлі воєнних дій, масованих обстрілів України та продовження контактів з президентом США Дональдом Трампом. Путіну потрібно,...