До такого бойкоту грузини планують вдатися через повернення Росії до складу Асамблеї. Про це повідомив депутат грузинського парламенту від партії "Європейська Грузія" Георгій Канделакі в коментарі Lb.ua, зазначають Патріоти України. Наразі питання перебуває на стадії розгляду. Офіційне рішення про відмову має підтвердити голова делегації.
"Я підтримую цей бойкот. Я з самого початку виступав за це. Незважаючи на те, що в липні голосування про відновлення повноважень делегації Росії було не на нашу користь. Тут, кажучи "нашу", я маю на увазі шість країн: Україну, Грузію, Балтійські країни і Польщу, які взяли участь у демарші проти повернення Росії в ПАРЄ," – зазначив пан Канделакі.
Політик також підтримав рішення нової української делегації не брати участь у сесії. За словами грузинського діяча, ані Україна, ані Грузія особливо нічого не втратить у такому випадку, позаяк найближчі заходи у ПАРЄ несуть в собі протокольний відтінок.
Речник Кремля Дмитро Пєсков прокоментував запропоноване Коаліцією охочих 30-денне припинення вогню в Україні, заявивши, РФ підтримує цю ідею, однак водночас має "багато питань". Про це він заявив в інтерв'ю CNN, передають Патріоти України. Невдовзі піс...
Країни "коаліції охочих" пропонують країні-агресору Росії розпочати з 12 травня повне і безумовне припинення вогню на 30 днів, щоб дати шанс дипломатії. Про це заявив президент України Володимир Зеленський 10 травня на пресконференції у Києві за участі...