До такого бойкоту грузини планують вдатися через повернення Росії до складу Асамблеї. Про це повідомив депутат грузинського парламенту від партії "Європейська Грузія" Георгій Канделакі в коментарі Lb.ua, зазначають Патріоти України. Наразі питання перебуває на стадії розгляду. Офіційне рішення про відмову має підтвердити голова делегації.
"Я підтримую цей бойкот. Я з самого початку виступав за це. Незважаючи на те, що в липні голосування про відновлення повноважень делегації Росії було не на нашу користь. Тут, кажучи "нашу", я маю на увазі шість країн: Україну, Грузію, Балтійські країни і Польщу, які взяли участь у демарші проти повернення Росії в ПАРЄ," – зазначив пан Канделакі.
Політик також підтримав рішення нової української делегації не брати участь у сесії. За словами грузинського діяча, ані Україна, ані Грузія особливо нічого не втратить у такому випадку, позаяк найближчі заходи у ПАРЄ несуть в собі протокольний відтінок.
Росія за допомогою комплектуючих, переданих Іраном, планує зібрати близько 900 одиниць дронів-камікадзе на місяць. Це втричі більше, ніж минулорічні показники. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "До терору готові. Скільки Росія накопичила ракет та ...
2025 рік може стати роком, коли бойові дії в Україні закінчаться, оскільки як Росія, так і Україна «близькі до виснаження», і прихильники кожної з них хотіли б, щоб війна завершилася, йдеться у матеріалі The Economist, передають Патріоти України. Автор...