Російській стороні додала оптимізму заява зроблена у НАСА після успішного запуску Crew Dragon з екіпажем на борту, про продовження паралельного запуску астронавтів російськими "Союзами".
Однак наразі представниця NASA Стефані Шірхольц заявила, що після запуску астранавтів на МКС кораблем Маска, "Союзи" перестануть бути вигідними для РФ, оскільки американці більше не будуть за них платити. Після запуску Crew Dragon США зможуть обійтися без російських кораблів.
"У НАСА є висока впевненість в тому, що американські постачальники комерційного екіпажу будуть доступні в 2020/2021 роках і що подальші покупки місць у Союзі не будуть потрібні", - сказала Шірхольц.
Також вона зазначила, що в подальшому "Роскосмосу" буде економічно вигідно використовувати кораблі SpaseX. За словами Шірхольц, в агентстві очікують, що країни будуть обмінюватися місцями в кораблях. Космонавти будуть відправлятися на МКС на Crew Dragon і Boeing Starliner, а астронавти – на "Союзах".
"Очікується, що космонавти полетять на Crew Dragon і Boeing Starliner, і навпаки. Точні деталі цього процесу – це те, над чим ми працюємо", – зазначила представниця NASA.
Різниця між міжконтинентальними балістичними ракетами (МБР) та балістичними ракетами середньої дальності (БРСД) у випадку РС-26 "Рубеж", також ймовірно відомої як "Орешник", полягає в класифікації, визначеній Договором про ліквідацію ракет середньої і ...
Обстріл Дніпра балістичною ракетою "Орєшнік" та заяви російського диктатора Володимира Путіна, не свідчать про істотні зміни в ударних можливостях Росії або ризик застосування нею ядерної зброї, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інститу...