Користуючись кримнашистською логікою: Екс-посол США у Москві запропонував віддати Китаю Приморський та Хабаровський край РФ

Ближче до сьомої річниці російської окупації Криму в соцмережах з новою силою розгорілася «кримнашістская» істерія. В одну з таких гарячих дискусій був втягнутий навіть колишній посол США в Росії Майкл Макфол. Дипломат запропонував «кримнашістам» слідувати їх же власною логікою і віддати частину Далекого Сходу на "історичну батьківщину", зазначають Патріоти України.

Гостра дискусія розгорілася після поста Макфола в Twitter, де він чітко заявив, що «Крим - це частина України». Користувачі з російськомовних акаунтів спробували посперечатися: мовляв Крим став російським ще в 1783 році, а, значить, і зараз повинен належати РФ.

«Крим став частиною Росії в 1783 році, з тих пір там живуть росіяни. За якими підручниками історії ви вчилися?» - заявив користувач з ніком «НеБолтай!».

У відповідь Макфол запропонував росіянам спробувати відмовитися від подвійних стандартів. «Якщо ми повернемося в 1783 рік, щоб перекроїти кордони, чи означає це, що ви готові віддати Китаю Приморський край і частина Хабаровського? - поцікавився дипломат. - Я трохи читав історію».

Коли «історичні» аргументи були розгромлені в пух і прах, в хід пішли посилання на «право сильного». Нібито Росія тільки намагається захищатися в світі, де всім заправляє США. На це у колишнього посла теж знайшлося, що відповісти.

«Росія анексувала Крим, порушивши одну з найбільш священних норм міжнародної системи, встановленої ООН», - наполягає Макфол. На цьому дипломат вирішив поставити крапку і подальші суперечки з «кримнашістамі» порахував зайвими.

Нагадаємо, держсекретар США Ентоні Блінкен підтвердив, що його країна вважає Крим Україна, а російську окупацію півострова - нахабним запереченням сучасного міжнародного порядку.

Налякані, що ЗСУ можуть на плечах відступаючих зайти до Криму: Маломуж про причини підриву Каховської ГЕС

середа, 7 червень 2023, 18:30

Підрив дамби Каховської гідроелектростанції, який спричинив катастрофу на півдні України, російськими окупантами був пов'язаний з можливим контрнаступом ЗСУ.Про це багато говорилося в публічному просторі, його чекали з дня на день, в тому числі й на Хе...

"Команда видавалася з Кремля": Данілов заявив, що окупанти підірвали Каховську ГЕС за вказівкою Путіна"Команда видавалася з Кремля": Данілов заявив, що окупанти підірвали Каховську ГЕС за вказівкою Путіна

середа, 7 червень 2023, 17:45

Російські окупанти підірвали Каховську ГЕС за вказівкою свого диктатора Володимира Путіна. Підрив здійснили 6 червня вибухівкою, яку вони заклали ще восени 2022 року. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов. ...