Російські окупанти зазнають величезних втрат під час боїв у Серебрянському лісі в Луганській області. Про це свідчить запис розмови, який оприлюднили 23 листопада у Facebook Головного управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР МО), передають Патріоти України.
Українські розвідники зазначили, що перехоплена розмова – спілкування між двома окупантами, один з яких намагається відмовити співрозмовника від переходу в підрозділ, який воює в районі Серебрянського лісництва (імовірно, ідеться про десантно-штурмову бригаду, ДШБ).
"Я особисто із цими хлопцями розмовляв. Вони кажуть: "До лісу заходиш – там труп на трупі лежить, і всі пацани, бл...дь, мають на руках шеврон ДШБ – ось цей ...баний "Восток". Їх там просто, бл...дь, десятки валяються. [...] Просто роту поклали, 200 осіб", – каже перший.
Він попереджає, що якщо воювати в Серебрянському лісі – там просто 100-відсотково вони "будуть 200-ті", тобто ліквідовані. "Я вам так скажу: хочете – вибір твій, п...здуй, [а] тут можеш зберегтися", – заявив досвідченіший окупант.
У ГУР нагадали, що в кожного загарбника, який не хоче "обнулитися" в Серебрянському лісництві, є шанс зберегти життя, написавши в бот проєкту "Хочу жити" в Telegram.
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...
Олександр Лукашенко здійснив неанонсований візит до Росії, де зустрівся з Володимиром Путіним у його резиденції на Валдаї. Зустріч відбулася наступного дня після заяви білоруського лідера про небажання втягувати Білорусь у війну проти України, передают...