Косять тисячами: Стало відомо, де найчастіше російські окупанти "зникають безвісти" в Україні

У листопаді 2024 року до проєкту "Хочу знайти" надійшло 6876 заявок від росіян на пошук їхніх родичів – військовослужбовців ЗС РФ, які зникли, воюючи проти України. Місцями найбільших таких втрат, як і раніше, є Покровський та Бахмутський райони Донецької області, а також Курська область РФ, передають Патріоти України

Про це повідомляється в Telegram-каналі єдиного центру прийому звернень щодо здачі в полон "Хочу жити". Зазначається, що інформація зібрана лише на основі тих даних про окупантів, які їхні родичі передали українському державному проєкту Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненим.

"Це майже на 8% більше, ніж минулого місяця, й найбільша кількість за місяць із моменту запуску проєкту "Хочу знайти" в січні 2024 року. Усього за цей час надійшло 45 404 заявки", – йдеться у повідомленніЗазначається, що минулого місяця загальна кількість знайдених через "Хочу знайти" зросла на 223 особи та становила 1538 військовослужбовців. Із них 1458 окупантів були в статусі військовополонених та 80 – знайдені серед загиблих.

"Оскільки в листопаді не було обмінів військовополоненими, кількість тих, хто повернувся додому, не змінилася – 346 осіб. 1112 військовополонених, знайдених за допомогою проєкту "Хочу знайти", очікують на обмін у місцях утримання", – кажуть авториВстановлено, що у листопаді найбільше звернень на пошук надійшло щодо військовослужбовців 252-го мотострілецького полку (в/ч 91711), 15-го (в/год 90600), 25-го (в/год 29760), 123-го (в/ч 40463) мотострілкових бригад, а також 810-ї бригади морської піхоти (в/ч 13140) ЗС РФ.

Дев'ять із двадцяти підрозділів-антилідерів за кількістю зниклих безвісти комплектуються з чоловіків, призваних до лав путінської армії у тимчасово окупованих Донецьку, Луганську та Криму.Місцями найбільших втрат росіян на українському фронті, окрім Покровського та Бахмутського напрямів, також є Куп'янський та Чугуївський райони Харківщини; Сєвєродонецький – Луганщини; Сватівський, Краматорський, Волноваський – Донеччини; Пологівський район Запорізької області.

Найактивнішими у пошуку "зниклих безвісти" окупантів були їхні дружини та сестри, на яких припало 55% усіх заявок до проєкту. Найбільше їх надійшло з Москви та Московської області РФ. Стабільними антилідерами за кількістю безвісти зниклих солдатів армії РФ залишаються Республіка Башкортостан, Ростовська область та Краснодарський край.

Вас може зацікавити:Діти обирають "кота в мішку": викладачка назвала ключову проблему вищої освіти в Україні

Вас може зацікавити:Українців дурять з виплатою "тисячі Зеленського": викрито нову схему обману

Водночас у листопаді різко зросла кількість заявок із Алтайського краю (+40%), Красноярського краю (+28%), окупованих районів Донецької області (+32%), а також Волгоградської області РФ (+19%).

У листопаді завдяки "Хочу жити" вдалося встановити статус військовополоненого для 21 окупанта з лав ЗС РФ, щодо яких спочатку не було інформації про перебування серед військовополонених чи загиблих.

Ворог не пройде: Українські військові відбили потужний штурм РФ на Куп’янському напрямку (відео)

неділя, 22 грудень 2024, 22:25

На Куп’янському напрямку ЗСУ відбили потужний штурм окупантів. Вдалось знищити бронетанкову групу ворога, передають Патріоти України з посиланням на "Хортицький вітер". "Для штурму ворог залучив п'ять одиниць бронетехніки - два танки та три БМП з деса...

"Я залишаюся вірною Конституції": Президентка Грузії відповіла на погрози прем'єра

неділя, 22 грудень 2024, 21:55

Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі у відповідь на вимогу прем'єр-міністр Іраклія Кобахідзе піти з посади після закінчення каденції заявила, що залишається вірною Конституції Грузії, «яка була розтоптана», залишається верховною головнокомандувачем Зб...