Російський військовий у телефонній розмові зі своєю бабусею розповів, як він із іншими окупантами цинічно розстрілював понад 400 цивільних на Луганщині. Перехоплення розмови росіянина оприлюднило Головне управління розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.
Він каже, що окупанти вбивали усіх: і дітей, і жінок, і чоловіків. "Ми сьогодні як зайшли, як почали і цивільних, і всіх х*я*ити, просто всіх розх*я*или, бабусю. Ми завалили вночі не менше 400 людей… Якщо й вб'ють мене, зате знаю, що за собою стільки-то людей заберу", - говорить він.
Окупант розповів, що російські кулеметники заходили до домівок українців і "косили усе", вбиваючи дітей, жінок і чоловіків. "Місцевих, не місцевих… Просто усе "викосили". Ми заходили у хати і просто розстрілювали… Просто нам дали наказ: "візьміть Кремінну". Ми її всю й "викосили". З ночі до ранку ми просто усе "викошували", - сказав російський нелюд.
Водночас, бабуся зі своїм онуком-убивцею погодилася, сказавши: "Ну й правильно".
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...