Кремль намагається маніпулювати: В ISW пояснили, що стоїть за ядерними погрозами Путіна

Погрози кремлівського диктатора Володимира Путіна застосувати ядерну зброю – це інформаційна кампанія. Вона спрямована на те, щоб перешкодити подальшій підтримці України з боку Заходу й підірвати зусилля міжнародної спільноти з узгодження стратегічного бачення. Про це заявив Інститут вивчення війни (ISW) у звіті за 21 червня. Американські аналітики звернули увагу на останні виступи російського ватажка, передають Патріоти України.

21 червня, звертаючись до своїх офіцерів, Путін заявив, що Росія планує і надалі розвивати ядерну тріаду як "гарантію стратегічного стримування", нібито підтримуючи баланс сил у світі. Також держава-агресор працює над збільшенням своїх неядерних бойових можливостей та оборонно-промислового виробництва.

20 червня на пресконференції у В'єтнамі Путін сказав, що розглядає можливість "зниження порога" застосування ядерної зброї у російській ядерній доктрині.У ISW звернули увагу на те, що диктатор, можливо, помилково прирівняв поразку РФ у війні проти України до екзистенційної загрози російській державі, щоб послатися на "винятковий випадок", у якому наявна російська ядерна доктрина припускає використання ЯЗ.

Заява Путіна від 21 червня, схоже, є продовженням його нещодавньої інформаційної операції, спрямованої на саботаж зусиль Заходу з розробки спільної стратегічної мети поразки РФ в Україні. Аналітики вважають, що "загроза ядерної ескалації є ключовим аспектом здатності Росії маніпулювати іноземними особами, які ухвалюють рішення". Малоймовірно, що вона призведе до фактичної ядерної ескалації.

Розвідувальний дрон ЗСУ вистежив і супроводив до місця стоянки: HIMARS уразив ЗРК ТОР росіян в Оленівці (відео)

вівторок, 23 липень 2024, 0:10

Наші військові уразили в окупованій Оленівці стоянку, де росіяни ховали комплекс протиповітряної оборони "ТОР", передають Патріоти України з посиланням на повідомлення прес-служби 79-ї окремої десантно-штурмової бригади. . Комплекс протиповітряної обо...

Угорщина знову заблокувала фонд, звідки ЄС збирається оплачувати зброю для Україні

понеділок, 22 липень 2024, 23:55

Очільники МЗС країн Євросоюзу на зустрічі в Брюсселі в понеділок вчергове не змогли досягти згоди з розблокування коштів Європейського фонду миру, з якого фінансуються поставки зброї в Україну. . Про це заявив високий представник ЄС із зовнішньої полі...