"Кремлівський імпотент" розписується у своєму безсиллі: Екс-представник НАТО у Росії пояснив істеричну реакцію Росії на "Сі Бриз-2019"

Гаррі Табах

Ситуація, коли під час українсько-американських командно-штабних навчань "Сі Бриз-2019" в Одесі 10 липня корабель Чорноморського флоту РФ зайшов у закритий район, – це прояв справжньої агонії та імпотенції Російської Федерації, зазначають Патріоти України.

Таку думку висловив капітан 1-го рангу ВМС США у відставці, експредставник НАТО у Росії Гаррі Табах в інтерв'ю "Апострофу". За його словами, зважаючи на те, що на події перебувало багато важливих людей і вона була "потужною", цей факт розлютив Росію.

"Це така агонія, безпорадність, імпотенція – як хочете називайте. А що вони ще можуть зробити?" – зазначив капітан.

Пан Табах згадав, що, коли він служив і їхня авіаносна група виходила у море, в той самий час із радянської палуби злітав вертоліт "Гормон" і просто висів над їхньою злітною смугою, намагаючись всіляко перешкодити.

"У Росії така тактика – шкодити тим, чим можна. Але вони не розуміють, що вони цим ще більше нас тренують, допомагають", – пояснив він.

"Аніме заборонимо!": Поклонська обурена відмовою Японії видати їй візу

понеділок, 21 жовтень 2019, 22:07

Няша запевняла, що дуже хотіла ознайомитися із місцевою культурою, а разом із нею - з президентом Зеленським, який збирається в Японію із візитом. Японія відмовила у видачі візи для відвідин країни нелегітимного депутату Держдуми Росії Наталії Поклонск...

Полк «Азов» відреагував на вимогу конгресменів США визнати пыдроздыл терористами

понеділок, 21 жовтень 2019, 21:18

Здається законодавці США плутають підрозділ Нацгвардії України з недержавними структурами Андрія Білецького - Цивільним Корпусом «Азов» та партії «Національний Корпус». Вимога 40 конгресменів США про необхідність внесення полку «Азов» в список терорис...