"Кремлівський імпотент" розписується у своєму безсиллі: Екс-представник НАТО у Росії пояснив істеричну реакцію Росії на "Сі Бриз-2019"

Гаррі Табах

Ситуація, коли під час українсько-американських командно-штабних навчань "Сі Бриз-2019" в Одесі 10 липня корабель Чорноморського флоту РФ зайшов у закритий район, – це прояв справжньої агонії та імпотенції Російської Федерації, зазначають Патріоти України.

Таку думку висловив капітан 1-го рангу ВМС США у відставці, експредставник НАТО у Росії Гаррі Табах в інтерв'ю "Апострофу". За його словами, зважаючи на те, що на події перебувало багато важливих людей і вона була "потужною", цей факт розлютив Росію.

"Це така агонія, безпорадність, імпотенція – як хочете називайте. А що вони ще можуть зробити?" – зазначив капітан.

Пан Табах згадав, що, коли він служив і їхня авіаносна група виходила у море, в той самий час із радянської палуби злітав вертоліт "Гормон" і просто висів над їхньою злітною смугою, намагаючись всіляко перешкодити.

"У Росії така тактика – шкодити тим, чим можна. Але вони не розуміють, що вони цим ще більше нас тренують, допомагають", – пояснив він.

Не міг не похвалитися: Путін випадково зізнався Стоуну, що контролював розстріл Майдану (відео)

вівторок, 16 липень 2019, 12:15

Виявилося, що російський президент домовлявся "хто стріляє, а хто - ні". Президент Російської Федерації Володимир Путін фактично визнав причетність Кремля до розстрілів на Євромайдані в рамках інтерв'ю Оліверу Стоуну. Журналіст Кремлівського пулу Дмитр...

Хіти тижня. "Путину остается бомбить Воронеж", - Ганапольський про приниження Х**ла у Грузії

вівторок, 16 липень 2019, 12:00

"В принципе, в матерных словах грузинского ведущего в адрес Путина ничего удивительного нет - мы часто подобное произносим в адрес любых правителей. Неожиданной была лишь форма - торжественно, в прямом эфире", - пише у своєму блозі Матвій Ганапольський...