"Кремлівський імпотент" розписується у своєму безсиллі: Екс-представник НАТО у Росії пояснив істеричну реакцію Росії на "Сі Бриз-2019"

Гаррі Табах

Ситуація, коли під час українсько-американських командно-штабних навчань "Сі Бриз-2019" в Одесі 10 липня корабель Чорноморського флоту РФ зайшов у закритий район, – це прояв справжньої агонії та імпотенції Російської Федерації, зазначають Патріоти України.

Таку думку висловив капітан 1-го рангу ВМС США у відставці, експредставник НАТО у Росії Гаррі Табах в інтерв'ю "Апострофу". За його словами, зважаючи на те, що на події перебувало багато важливих людей і вона була "потужною", цей факт розлютив Росію.

"Це така агонія, безпорадність, імпотенція – як хочете називайте. А що вони ще можуть зробити?" – зазначив капітан.

Пан Табах згадав, що, коли він служив і їхня авіаносна група виходила у море, в той самий час із радянської палуби злітав вертоліт "Гормон" і просто висів над їхньою злітною смугою, намагаючись всіляко перешкодити.

"У Росії така тактика – шкодити тим, чим можна. Але вони не розуміють, що вони цим ще більше нас тренують, допомагають", – пояснив він.

Хіти тижня. Макрон спричинив в Ізраїлі міжнародний скандал (відео)

середа, 29 січень 2020, 13:00

Конфлікт стався, коли Макрон прогулювався Старим містом і зайшов до базиліки Святої Анни, якою управляє французьке консульство. Французький президент Еммануель Макрон вступив у перепалку з ізраїльськими співробітниками служби охорони, вимагаючи у них п...

Авто розірвало на три частини: У ОРДО у моторошній ДТП розбилися найманці "ДНР"

середа, 29 січень 2020, 12:59

члени НЗФ їхали з Новоазовська на автомобілі «Жигулі». Представники незаконних збройних формувань серйозно постраждали в результаті аварії, яка сталася в районі Новоазовська (тимчасово непідконтрольна українському уряду територія Донецької області). Пр...