Російські гібридні війська понесли втрати. Мова йде щонайменше про одного загиблого. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на медіаресурс окупаційного режиму.
“Один військовослужбовець загинув, ще двоє поранені”, заявили представники 1-го армійського корпусу окупаційного контингенту Збройних сил Російської Федерації.
За повідомленнями окупантів, втрат вони зазнали на околиці Горлівки біля селища шахти ім. Гагаріна.

Тим часом, користувачі соціальних мереж-прихильники окупантів повідомляють про нібито більшу кількість загиблих – п’ятьох або сімох. Користувачі соцмереж-прихильники окупантів повідомили, що позивний загиблого “Кристалл”.

За повідомленнями російського терориста Ігоря Гіркіна (Стрєлкова), 20 лютого загинув бойовик на ім’я Горбачов Володимир Олексійович.
Така людина є в базі Миротворця. Це “лейтенант” з позивним “Кристалл”, який проходив службу в 3 бригаді 1 армійського корпусу окупаційного контингенту Збройних сил РФ.

69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...