Російські гібридні війська понесли втрати. Мова йде щонайменше про одного загиблого. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на медіаресурс окупаційного режиму.
“Один військовослужбовець загинув, ще двоє поранені”, заявили представники 1-го армійського корпусу окупаційного контингенту Збройних сил Російської Федерації.
За повідомленнями окупантів, втрат вони зазнали на околиці Горлівки біля селища шахти ім. Гагаріна.

Тим часом, користувачі соціальних мереж-прихильники окупантів повідомляють про нібито більшу кількість загиблих – п’ятьох або сімох. Користувачі соцмереж-прихильники окупантів повідомили, що позивний загиблого “Кристалл”.

За повідомленнями російського терориста Ігоря Гіркіна (Стрєлкова), 20 лютого загинув бойовик на ім’я Горбачов Володимир Олексійович.
Така людина є в базі Миротворця. Це “лейтенант” з позивним “Кристалл”, який проходив службу в 3 бригаді 1 армійського корпусу окупаційного контингенту Збройних сил РФ.

Москва все ще сподівається повністю окупувати Донбас до вересня 2026 року. Загарбники продовжують спроби оточити український «пояс фортець» на Донбасі, однак заяви Москви про значні успіхи на цьому напрямку не відповідають реальній ситуації на полі бою...
Росії обговорюється можливість перенесення парламентських виборів, запланованих на вересень 2026 року, на тлі економічних проблем і посилення атак безпілотників, передають Патріоти України. Про це повідомляє “Медуза” з посиланням на джерела, близькі до...