Критично важливі на лінії фронту: Канада передасть Україні понад 800 високотехнологічних багатофункціональний БПЛА SkyRanger R70

Канада передасть Україні понад 800 багатоцільових безпілотників SkyRanger R70. Про це заявив міністр оборони Канади Білл Блер, передає у понеділок, 19 лютого, Reuters.

Зазначається, що дрони надасть компанія Teledyne з Ватерлоо, Онтаріо, їхня загальна вартість становить понад 95 млн канадських доларів (70,44 млн доларів США).

"Сьогоднішнє оголошення гарантує, що Україна отримає безпілотники, необхідні для виявлення та ідентифікації цілей, які є критично важливими для боротьби. Канада буде підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно", - сказав Блер.

Допомога фінансується за рахунок 500 млн канадських доларів на військову допомогу, оголошену прем'єр-міністром Джастіном Трюдо під час візиту до Києва минулого року.

Видаання нагадує, що починаючи з лютого 2022 року, Канада виділила понад 9,7 млрд канадських доларів на допомогу Україні, зокрема понад 2,4 млрд канадських доларів на військову допомогу.

Базові тактичні характеристики

R70 має набір корисних навантажень дальньої дії, високої роздільної здатності, стабілізованого денного світла та ІЧ-зображення. Подвійний EO/IR, встановлений спереду, забезпечує ширококутну денну та нічну ситуаційну обізнаність та огляд пілотування при використанні з неоптичним корисним навантаженням.
Постійне спостереження
Завдяки системі автоматичної заміни в повітрі (AIR) оператори можуть постійно дивитися на ціль, змінюючи кілька R70 у режимі реального часу. Встановлюваний на місці силовий трос забезпечить постійне спостереження у фіксованому місці для безпеки FOB або подібних місій.
Доставка корисного вантажу
Завдяки новому корисному навантаженню Osprey для транспортування та доставки оператори R70 можуть швидко прикріплювати, переносити та доставляти майже будь-які об’єкти вагою до 2 кг для передового поповнення, вилучення активів або інших спеціалізованих місій.

Путін досі тремтить від стразу як поросячий хвіст: По всій Росії чекісти хапають соратників Пригожина до річниці походу вагнерівців на Москву

неділя, 23 червень 2024, 16:30

У Росії ФСБ проводить "велику спецоперацію" щодо близьких соратників Євгена Пригожина до річниці так званого "маршу справедливості" ПВК "Вагнера" на Москву, який розпочався 23 червня 2023 року,. Операція проводиться в різних містах, інформує російський...

Сатанинська підступність: Засудженого за смертельну ДТП Єфремова хочуть відправити на війну в Шторм Z, щоб вбивав своїх колись любих українців

неділя, 23 червень 2024, 15:54

Опозиційному російському діячеві, актору Михайлу Єфремову, який відбуває покарання за смертельну ДТП, можуть дати умовно-дострокове звільнення за однією умовою - 60-річний чоловік має брати участь у так званій СВО. . Таку завяу нещодавно зробила орга...