Кумівство по-новому: В Україні розгорівся скандал навколо претендентки на топ-посаду від Зеленського

У мережі розгорається скандал через нову претендентку на посаду державної уповноваженої АМКУ Ірини Копайгори, яка є дочкою університетського викладача президента Володимира Зеленського. Розслідування про це опублікувало видання "Наші гроші", повідомляють Патріоти України.

Ірина Копайгора живе в Кривому Розі і працює в місцевому КНЕУ ім В. Гетьмана. Цей університет закінчив глава держави. Іван Копайгора - батько Ірини, викладав у Володимира Зеленського право. Сам він вкрай позитивно висловлювався про майбутнього главу держави.

"Саме Володимир завжди просив порад і жодного разу не пропускав пар, хоча грав в спектаклях і виступав в театрі", - говорив професор.

Також відомо, що в цьому ж університеті працює батько Володимира Зеленського - Олександр Зеленський.

Ірина Копайгора подала кандидатуру на посаду в АМКУ 18 серпня. В даний момент в комітеті відкриті дві вакансії, одна з них - заступник керівника.

Крим відновив сполучення з Туреччиною? Окупанти заявили про "кидалово" для України

п’ятниця, 22 листопад 2019, 17:14

В окупованому Криму повідомили, що Туреччина відновила поромне сполучення з півостровом, яке було зупинено ще в 2017 році, передають Патріоти України. Судна між портами Керч і Зонгулдак ходитимуть раз на тиждень, повідомила директор автономної некомерц...

Хіти тижня. Новопризначений молдовський міністр оборони називав терористів "Л/ДНР" взірцем для армії

п’ятниця, 22 листопад 2019, 17:00

Відповідну заяву Віктор Гайчук зробив у листопаді 2016 року. Новопризначений міністр оборони Молдови Віктор Гайчук у 2016 році пропонував будувати армію своєї держави за взірцем терористичних угрупувань на Донбасі, передають Патріоти України з посиланн...