"Кидають по наших позиціях десятки КАБів": Військовий розповів, на яку тактику зробили ставку росіяни у битві за Торецьк

На Торецькому напрямку росіяни вже понад місяць дуже активно штурмують українські позиції, б’ють КАБами та артилерією, намагаються просуватися то малими, то великими штурмовими групами та концентрують дуже велику кількість піхоти, передають Патріоти України.

В ефірі телемарафону командир взводу 1-го десантно-штурмового батальйону 95-ї окремої десантно-штурмової Поліської бригади ДШВ ЗСУ Станіслав Краснов розповів про оперативну ситуацію в його секторі на Торецькому напрямку, які переваги хоче отримати ворог і на яку тактику для просування російські окупанти роблять ставку.

"Наша лінія оборони тримається завдяки стійкості нашої піхоти на нулі, професіоналізму операторів дронів, артилерії та високому професіоналізму командирів. Ми не відступаємо, не даємо ворогу зайти безпосередньо в сам Торецьк і знищуємо дуже велику кількість особового складу і засобів ворога", - акцентував Краснов.

На уточнююче питання, якщо окупантам вдасться взяти Торецьк, то які переваги набуває ворог, він пояснив, що від нього дуже близько до великого міста Костянтинівка.

"Яке їм звісно цікаво як тактично, так і стратегічно. А далі, це вже прямий шлях до Слов'янська та Краматорська - дуже великих міст, з великою кількістю населення. І також, вони перерізають великі траси, які йдуть на Покровськ. Це буде для них дуже велика перемога, в усіх сенсах цього слова",- підкреслив Краснов.

За словами військового, намагаючись прорвати оборону українських військ, окупанти активно використовують артилерію, авіацію та БПЛА, але основна ставка - на піхоту.

"На мою думку, вони готувались до цього прориву довго, накопичували тут таємно величезні резерви. Тому що, штурмують вони довгий час, зазнають величезних втрат. Але при тому інтенсивність штурмів не зменшується, резерви в них все ще залишаються. Ставка основна тут, в першу чергу, виключно на, так звані, "м’ясні штурми", - акцентував він.

Краснов додав, що для піхотних штурмів росіяни використовують "зеків, також сепаратистів, які з них набрані в приватні військові компанії" та примусово мобілізованих з окупованих територій, зокрема, Донецька та Луганська.

"Теж не жаліють їх абсолютно, кидають "гарматним м’ясом" на наші позиції. Але, у них все одно успіху немає, несуть вони величезні втрати", - підкреслив він.

Військовий зауважив, що російські окупанти мають тотальну перевагу з застосування авіації.

"Тут нічого ми не можемо протиставити. Вони кидають по нашим позиціям десятки КАБів, кидають безпосередньо по Торецьку, намагаючись перерізати наші комунікації та логістику. Але, перш за все, через ці керовані авіаційні бомби страждають мешканці Торецьку. Тут майже всі багатоповерхівки пошкоджені, на околицях знищені, а мирні люди які тут жили, нажаль, у великій кількості загинули через це", - розповів Краснов.

Він додав, що в умовах боїв у залишках щільної забудови дуже важливу роль відіграють БПЛА, які насправді змінили правила війни.

"Це цілодобова розвідка – денна і нічна. Тільки на цьому тримається наша оборона, тому що ми вчасно помічаємо ворожі штурмові групи та намагаємося знищувати їх ще на підходах до наших військ. Якби не це, то не можливо було б втримати оборону. По-друге, це ударні БПЛА та скиди з різних невеликих дронів. Також FPV-камікадзе, які тут дуже успішно застосовуються у дуже великій кількості", - сказав Краснов.

Там справжнє пекло: Названо напрямок фронту, на який припадає майже 85% втрат Росії

четвер, 21 листопад 2024, 23:25

Росія не полишає спроб досягти адміністративних кордонів Донецької та Луганської областей. Майже 80-85% щоденних втрат ворога припадають на Курахівський напрямок, передають Патріоти України з посиланням на речника оперативно-стратегічного угруповання в...

GAME OF CHICKEN / ГРА В БОЯГУЗА

четвер, 21 листопад 2024, 22:25

Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...