
"У районі Авдіївки знищено ударний російський гелікоптер Ка-52. Новина шикарна, як на мене, за багатьма показниками. Цих гелікоптерів стає на озброєнні у росіян все менше, а їх виробництво - це не знімати Т-62 з консервації і, скажу так, навіть не Т-90 клепати на "Уралвагонзаводі", пише військово-політичний оглядач Олександр Коваленко для "ІС", передають Патріоти України.
Перша думка – росіянам не вистачає на Авдіївському напрямку артсистем і вони почали застосовувати Ка-52 як повітряну ерзац-артсистему. Логічно, і це не вперше, але не так.
Російські війська намагаються всіма наявними засобами максимально прискорити захоплення Авдіївки і буквально 2 дні тому я писав про те, що перед командуванням ГВ “Юг” було поставлено завдання захоплення міста протягом найближчих двох тижнів. І ось, на забій вже за максимальним зближенням кидають гелікоптери. Їм нічого не шкода, головне – впоратися до послання путіна на федеральних зборах.
У цілому епізод з погляду втрат технічної компоненти – дуже позитивний, але як у тенденції російського командування “за ціною не постоїмо” – не особливо. Кидатимуть все заради ситуативно-локаційного результату".
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....