Київська влада заборонила білити дерева і бордюри

Директор Департаменту міського благоустрою КМДА Андрій Фіщук вважає, що вже пора позбуватися "совкових" звичок.

У Києві заборонили білити бордюри. Фото: Depo.

Столична влада заборонила білити вапном дерева та бордюри, як це робили від радянських часів донедавна. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою КМДА Андрій Фіщук у facebook, передають Патріоти України.

"З цього року Зеленбуд припинив білити вапном дерева в місті. Якщо побачите, що хтось за радянською звичкою намагається забруднювати вапном декоративні дерева, інші елементи благоустрою, звертайтесь до виконавців з вимогою негайно припинити порушення. Про особливо кричущі випадки повідомляйте за телефоном 1551", – написав Фіщук.

Він додав, що білити доцільно тільки фруктові дерева.

"Саме окозамилювання й показуха за часів СРСР були виведені в абсолют. Весняне біління всього навколо якось прикрашало загальну сірість і вбогість совка", - написав Фіщук.

Водночас користувачі соцмеражі відзначили, що білити дерева продовжують. Зокрема, вже побілили на Позняках та Голосієві. На що Фішук відповів, що, на жаль, за один рік радянські звички не викорінюються.

США більше не є нейтральним посередником, а разом з нами виступають за територіальну цілісність України,— Макрон (відео)

п’ятниця, 26 червень 2026, 11:40

США вперше підтримали документ, у якому фактично відмовилися від ролі нейтрального посередника щодо України. Про це під час брифінгу на саміті Франція-Італія в місті Антіб заявив французький президент Еммануель Макрон, передають Патріоти України. . "В...

Росія задумала різке збільшення армії, але зіткнулася з серйозною проблемою, - ISW

п’ятниця, 26 червень 2026, 11:30

Росія продовжує реалізовувати плани зі значного розширення своїх збройних сил, однак їхнє втілення може зіткнутися з низкою серйозних труднощів. Про це повідомляють аналітики Institute for the Study of War, передають Патріоти України. За їхньою оцінкою...