
Столична влада заборонила білити вапном дерева та бордюри, як це робили від радянських часів донедавна. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою КМДА Андрій Фіщук у facebook, передають Патріоти України.
"З цього року Зеленбуд припинив білити вапном дерева в місті. Якщо побачите, що хтось за радянською звичкою намагається забруднювати вапном декоративні дерева, інші елементи благоустрою, звертайтесь до виконавців з вимогою негайно припинити порушення. Про особливо кричущі випадки повідомляйте за телефоном 1551", – написав Фіщук.
Він додав, що білити доцільно тільки фруктові дерева.
"Саме окозамилювання й показуха за часів СРСР були виведені в абсолют. Весняне біління всього навколо якось прикрашало загальну сірість і вбогість совка", - написав Фіщук.
Водночас користувачі соцмеражі відзначили, що білити дерева продовжують. Зокрема, вже побілили на Позняках та Голосієві. На що Фішук відповів, що, на жаль, за один рік радянські звички не викорінюються.
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...