«Київський бронетанковий завод» завершив збирання першого зразка командно-штабної машини (КШМ) БТР-4КШ-Т, яка розроблена на замовлення Королівського Тайського флоту, повідомляють Патріоти України з посиланням на SpecMachinery.com.ua.
КШМ створена на базі бронетранспортера БТР-4У, за технічною документацією, розробленою конструкторами Київського бронетанкового заводу у 2020 році. У співпраці з ТОВ «НВК «Техавіаком» раніше на КШМ встановлено 12,7-мм уніфікований бойовий модуль «ІВА-М», апаратуру внутрішнього зв’язку і комутації, систему керування полем бою та систему відеоогляду та допомоги водію.
Зауважимо, що ЗСУ постачаються інші варіанти КШМ на базі БТР-4 – БТР-4КШ (розроблена для Ірака) та К-1450-02 (виробляється ТОВ «Телекарт-Прилад»).
Нагадаємо, що у 2019 році на замовлення командування Сухопутних військ Королівства Таїланд Київським бронетанковим заводом у кооперації з Інститутом оборонних технологій Міноборони Таїланду була створена КШМ на базі БТР-3 – БТР-3КШ (BTR-3CS) або ACPC-01.
Перший машинокомплект БТР-3КШ для ліцензійної збірки у Таїланді було поставлено у середині 2019 року. Восени на виставці Defense & Security Thailand 2019 Таїландський інститут оборонних технологій (DTI) представив КШМ ACPC-01 широкому загалу.
На початку 2019 року ДК «Укрспецекспорт» поставила до М'янми, що у Південносхідній Азії, комплект технічної документації для технологічного проєкту складального виробництва легкоброньованої техніки (BTR-4U, 2S1U) та середніх танків MMT-40.На базі одного з навчальних центрів створена перша у Збройних Силах України школа підготовки операторів безпілотних наземних роботизованих комплексів. Про це у Фейсбуці повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України, передають Патріоти України. Школа...
Для того, аби зруйнувати Керченський міст, який зʼєднує РФ з окупованим Кримом, недостатньо буде самих лише ракет ATACMS. Для того, щоб руйнація переправи стала гарантованою, нам потрібні Taurus, передають Патріоти України. Передачу Україні цих ракет п...