
Група російських окупантів, котрі нещодавно потрапили під путінську мобілізацію, випадково здалася в полон українським воїнам. Вони протрималися на фронті лише кілька діб, передають Патріоти України.
Про це стало відомо із відповідного відео допиту. П'ятеро загарбників розповіли, що потрапили до України наприкінці вересня, а перед цим перебували у Бєлгороді.
"Вночі сказали висуватись у бік України. Вранці приїхали на поле, там були окопи. Сказали займати позиції, сидіти в окопах. Ми висадилися, просиділи там, почалося мінометне бомбардування", – поскаржився один із мобілізованих.
За його словами, командування не ставило їм жодних завдань, а в окопах вони сиділи лише з автоматами, не маючи жодного іншого озброєння.
"Більше нічого не було, ні їжі, ні води. На третю добу пішла злива, окопи затопило до пояса. Ми пішли туди, звідки прибули. Коли прийшли, там був український блокпост, нам сказали кидати зброю, якщо хочемо жити. На цьому все закінчилося", – розповів окупант.
Економічна криза тільки почала як слід брати за горло недоімперії Путіна, в 31% населення скаржиться на те, що не вистачає грошей на їжу. Частка громадян РФ, які вірять, що життя покращиться у найближчі 3-5 років, на початку жовтня становила лишень 40%.
Міністр оборони Італії Ґвідо Кросетто заявив, що повернення українських територій, захоплених Росією після 2014 року та вторгнення 2022 року, є неможливим. За його словами, Україна не зможе відновити контроль навіть із міжнародною підтримкою, а зміни д...