Beijing Skyrizon Aviation Industry Investment Co, китайська компанія, з чиїх рук "уплив" український гігант "Мотор Січ", так само обурена рішенням Києва. І своє обурення втілилося в конкретну суму — $4,5 млрд компенсації за зірвану угоду — в позові, поданому до Постійного арбітражного суду в Гаазі. Проте позиція компанії давно відома. Ще після того, як у січні Володимир Зеленський слідом за США схвалив санкції проти Skyrizon, вона, зажадавши пояснень від президента, звинуватила Київ у слідуванні американським інтересам, зазначають Патріоти України.
Global Times, спираючись на кейс зі Skyrizon, таврує Україну за те, що, незважаючи на крайню зацікавленість Києва у співпраці з КНР та в інвестиціях китайських компаній, вона завдала удару по відносинах з Пекіном зривом угоди щодо придбання компанією контролю над "Мотор Січчю".
Skyrizon, зазначається у статті, зазнала чималих збитків, які Україна має відшкодувати. Якщо вона цього не зробить, то може забути про китайські мільйони та мільярди у "хворій" українській економіці. Мовляв, жодний інвестор більше не захоче вести справи в Україні. За що може дякувати Сполученим Штатам, чию сторону прийняв Київ у суперечці навколо "Мотор Січі".
Пікантність ситуації додає те, що компанія Skyrizon має дуже сумнівну ділову репутацію.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 02.04.25 орієнтовно склали:
У Курській області тривають активні бойові дії – Сили оборони України контролюють близько 90 кв. км території. Про це розповів генерал-лейтенант ЗСУ у відставці Ігор Романенко в ефірі Ранок.LIVE. За його словами, цей плацдарм можна вважати своєрідною "...