
Російські окупанти розпочали третю хвилю наступу на Авдіївку. Командування відправляє загарбників на "м’ясні штурми". Про це розповів майор запасу Національної гвардії Олексій Гетьман в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.
"Вони почали третю хвилю наступу. Якщо під час першої і другої хвилі були атаки по флангах, тобто через Сєверне, Первомайське, Веселе, Кам'янка. Зараз вони намагаються атакувати ще й "в лоб", – заявив Гетьман.
ЗСУ знищують велику кількість окупантів на цьому напрямку, адже росіяни йдуть на "м'ясні штурми". "Вони лізуть з усіх щілин. Окупанти почали використовувати важкі бомби й авіаційні удари – коксохімічний завод майже повністю зруйнований. Тому тримати оборону не так зручно, як тоді, коли він був, як фортеця, зараз це руїни", - розповів Гетьман.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...