
Російські окупанти розпочали третю хвилю наступу на Авдіївку. Командування відправляє загарбників на "м’ясні штурми". Про це розповів майор запасу Національної гвардії Олексій Гетьман в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.
"Вони почали третю хвилю наступу. Якщо під час першої і другої хвилі були атаки по флангах, тобто через Сєверне, Первомайське, Веселе, Кам'янка. Зараз вони намагаються атакувати ще й "в лоб", – заявив Гетьман.
ЗСУ знищують велику кількість окупантів на цьому напрямку, адже росіяни йдуть на "м'ясні штурми". "Вони лізуть з усіх щілин. Окупанти почали використовувати важкі бомби й авіаційні удари – коксохімічний завод майже повністю зруйнований. Тому тримати оборону не так зручно, як тоді, коли він був, як фортеця, зараз це руїни", - розповів Гетьман.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...