Лукашенко назвав Зеленського "безголовим" і розповів про загрозу українського вторгнення в мирну Білорусь

Олександр Лукашенко образливо висловився на адресу президента України Володимира Зеленського, назвавши його "безголовим". Зневажливу заяву він зробив в інтерв'ю російському пропагандисту Володимиру Соловйову, запис якого опубліковано на YouTube-каналі "Соловйов Live", зазначають Патріоти України.

На думку Лукашенка, зараз Зеленського "штовхають" на війну.

"...Ми це прекрасно знаємо, що їх до цього штовхають. І навіть Зеленський, пробач мені, перший раз скажу, безголовий, хоча я не очікував, що він так поводитиметься, він уже почав кричати: ні-ні, війни не буде, війни немає і так далі. Вони вже його зараз у стійло намагаються загнати, щоб він говорив, що війна буде, ми нападемо та інше", – сказав він.

"Зрозуміло. Україна ніколи з нами не буде воювати: ця війна триватиме, ну, максимум три-чотири дні. Там нікому буде проти нас воювати. Ті, кого там показують з цими дерев'яними автоматами, як вони тренуються... Так ми зараз вийдемо з тобою у сусідній зал і знімемо на мобільний телефон тренування це та покажемо".

"Отримав благословення Люцифера": Роспропаганда зробила "містичний" сюжет про Зеленського (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 12:00

Російська пропаганда не втомлюється штампувати нові фейки про українського президента Володимира Зеленського. Вже кілька місяців про українського лідера говорять крізь призму "містики". Цього разу рупори Кремля показали дивний сюжет про Зеленського та ...

Авіанальоти на телевежу у Харкові робили за наказом росіянина, який народився у Чугуєві

вівторок, 31 січень 2023, 11:45

Командуючому армією ВПС Росії та командиру авіаполку заочно повідомили про підозри та викликали на допити. Служба безпеки України заочно повідомила підозру двом росіянам, Олегу Маковецькому та Олексію Лободі, які командували обстрілом телевежі у Харков...