Львівську облраду захопили молодики з націоналістичних сил (фото, відео)

Невідомі у футболках з написом "Національна дружина" кидали димові шашки і вигукували націоналістичні гасла, проте відчувався російськомовний акцент.

Львівська облрада. Фото: oblrada.lviv.ua.У Львівську обласну раду увірвалися близько сотні невідомих, які представляються представниками націоналістичних організацій. Про це повідомляє Zaxid.net, передають Патріоти України.

"Вони увірвалися до сесійної зали, напустили газу, представляються представниками націоналістичних організацій", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією видання, невідомі кидають димові шашки і вигукують націоналістичні гасла, проте відчувається російськомовний акцент.Так, у роботі сесії оголошено перерву. Повідомляється, що на місці відсутні правоохоронці.

Пізніше начальник штабу «Національного корпусу» Львівщини Святослав Сірий пояснив, чому мітингарі увірвалися до Львівської облради.

«Ми звернулися до обласної ради з проханням підтримати чотири основні вимоги маніфесту: амністію патріотів, продовження земельного мораторію, націоналізацію російського капіталу. Ми домовились, що буде поставлено це питання і проголосовано до 13.00. О 13.00 воно не було проголосовано. Ми захотіли зайти всередину приміщення. Ми зайшли, щоб пояснити, що це є національні інтереси. Якщо вони нас підтримають і підтвердять, це піде до Президента», – повідомив С.Сірий.

Він підтвердив присутність представників з інших регіонів.

«Є наші побратими по декілька чоловіків з інших областей – ініціативні групи «Національного корпусу», «Національної дружини». Вони приїхали до нас в гості на декілька днів, а так склалося, що потрапили під акцію», – додав представник «Національного корпусу».

З його слів, димові шашки у залі кидали «невідомі активісти».

Свободівець Руслан Кошулинський пояснив, чому відбулися сьогоднішні події у ЛОР: «Те, що не звернули увагу на прохання сьогоднішніх мітинг арів, є базовою основою тих подій, які сьогодні відбуваються».

Журналісти у холі Львівської облради чули, як Р.Кушулинський попереджав про можливі радикальні дії з боку мітингувальників заступника голови Львівської облради. «Хочете двіж, буде вам двіж», – сказав свободівець.

Хіти тижня. Кінець малоросійщини: "95 квартал" у всіх своїх шоу переходить на українську мову

субота, 24 липень 2021, 9:00

Чи всі актори та сценаристи "кварталу" успішно переживуть українізацію, покаже час. Студія «95 квартал» заявляє, що всі виступи «Вечірнього кварталу» з цієї п'ятниці здійснюватимуться українською мовою, повідомляють Патріоти України з посиланням на пре...

Обмін ударами: Китай запровадив санкції проти США

субота, 24 липень 2021, 8:40

Китай запроваджує санкції проти кількох американських фізичних осіб та організацій у відповідь на нещодавні санкції США проти китайських чиновників у Гонконгу, повідомляють Патріоти України з посиланням на ВВС. Серед нових підсанкційних осіб – колишній...