
В ході мітингу на Майдані Незалежності "Ні капітуляції!" під вечір частина активістів рушила на Банкову. Активісти встановили кілька наметів і мають намір лишитися на ніч, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Українську правду"
О 19:00 стартував мітинг "Варта на Банковій". За півгодини до початку акції активісти хотіли поставити сцену навпроти будівлі ОПУ, але їм завадили правоохоронці. Також поліція не впустили фуру з табличкою "Телебачення України", всередині якої перебуває каркас для шатра.
Пізніше активістам вдалося встановити кілька шатрів і наметів. Також принесли бочки і генератори. Поліція не втручається.

За оцінкою кореспондента УП, на Банковій близько 2 тисяч людей, але люди постійно прибувають.

Акція приурочена до саміту Нормандської четвірки у понеділок, де ймовірно президент Володимир Зеленський зустрінеться з президентом РФ Володимиром Путіним.

Організатори й активісти хочуть попередити українську владу про неприпустимість капітулянтських рішень в рамках Нормандського саміту.
Далі мітингарям вдалося таки встановити сцену біля дверей будівлі ОПУ.
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...