"Майте совість!": Шкіряк публічно відчитав Шуфрича, який заявив, що "російських військових на Донбасі немає" (відео)

Депутат від партії "ОПЗЖ" Нестор Шуфрич в ефірі "Україна 24" почав переконувати, що на Донбасі нібито немає російських військ. Йому на це різко відповів радник глави МВС України Зорян Шкіряк. Відео своєї перепалки з Шуфричем Шкіряк опублікував на особистій сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Шуфрич в ефірі закликав Київ виконати умову Кремля і почати переговори з російськими ставлениками на Донбасі. "Подобається це комусь чи ні, але з Донбасом доведеться говорити, тому що по той бік лінії розмежування українці! Запам'ятайте це і з цього виходите!" - вимагав депутат "ОПЗЖ".

Шкіряк був обурений. Він назвав слова Шуфрича "класичним прикладом брудної російської пропаганди". "Несторе, російські регулярні війська перебувають на території України з 14-го року! Вони нікуди звідти не виходили. Доказів тисячі, починаючи зі збитого "Боїнга", тисячі!" - заявив Шкіряк. Він звинуватив депутата в спробі виправдати російську агресію, назвавши це злочином. "Це на голову не налазить! Після понад 13 тисяч загиблих, після крові, яку український народ проливає, після того, як у нас відірвали Крим і Донбас... Та майте совість, врешті-решт! Хоч частину якоїсь моралі людської. Я вже мовчу про християнську", - заявив Шкіряк.

Різко він висловився і про партію "ОПЗЖ", яку представляє Шуфрич. "Ти представляєш політичну силу, яка сьогодні є "крилом" Путіна в Україні. І особисто я вважаю, що партію Путіна в Україні необхідно заборонити! Маю на увазі партію "ОПЗЖ", яку очолює його кум Медведчук", - заявив радник міністра внутрішніх справ України. Примітно, що зал гаряче підтримав емоційний спіч Шкіряка бурхливими оплесками.

Французькі "колісні танки" AMX-10RC вже відстоюють незалежність Україні. Перші відео

четвер, 30 березень 2023, 4:00

Як працюють французькі "колісні танки" AMX-10RC на полі бою в Україні – такі перші відео оприлюднили у мережі. Панцерники прибули до країни ще 16 березня, про це раніше заявляв міністр оборони Франції. Йдеться про партію з 14 одиниць. Згодом до Україні...

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...