"Мають зрозуміти, що Росія прийшла назавжди": Медведєв запропонував відправляти українців "на перевиховання до Сибіру"

Заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв пригрозив українцям на окупованій території "перевихованням у Сибіру", передають Патріоти України з посиланням на "Дождь".

Як заявив опальний політик в інтерв'ю російським пропагандистам, на окупованих територіях є люди, які "шкодять Росії". На його думку, їх треба "відправляти до Сибіру на перевиховання".

"Якщо це люди, які шкодять Росії, їх треба викривати та карати, відправляти до Сибіру. Ось так. На перевиховання до виправно-трудових таборів", - сказав він. За його словами, Росія має переконати мешканців анексованих регіонів, що "повернулася назавжди".

Про що ще говорив Медведєв

Під час того ж інтерв'ю Медведєв відзначився новою порцією дивних заяв про війну та Київ. Він заявив, що вважає українську столицю "російським містом". На його думку, саме там нібито повинні зупинитися російські війська. Медведєв також заявив, що Одеса - "російське місто", яке має "повернутися додому".

Будують наче бліни печуть: Новий китайський корвет дуже стурбував воєнних аналітиків Заходу

вівторок, 28 травень 2024, 5:58

Теперішні військово-морські маневри КНР навколо Тайваня тим більше загострюють проблему. Китай побудував та почав випробовувати новий малопомітний корвет. Іноземні аналітики вперше помітили незвичайний корабель довжиною близько 90 м, який будували на в...

Вибухи та пожежі: ЗСУ завдали нищівного повітряного удару по окупантам в Луганську (відео)

вівторок, 28 травень 2024, 4:15

Повідомляється про вибухи касетних боєприпасів зокрема на місцевому аеродрому, поряд з авіаремонтний щаводом. Так званий глава Луганщини заявив, що по столиці ЛНР завдали удару касетними боєприпасами, через то виникла пожежа. У соцмережах з’явилося від...