
На Таврійському напрямку за останню добу втрати російських окупантів вбитими та пораненими склали майже дві роти, інформують Патріоти України.
Як повідомив в своєму Telegram-каналі командувач Оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" бригадний генерал Олександр Тарнавський, підрозділи ракетних військ та артилерії цього напрямку протягом доби виконали 1 тис. 242 вогневих завдання.
За його словами, за останню добу втрати ворога вбитими та пораненими склали майже дві роти. "Знищено 17 одиниць військової техніки противника. Зокрема, танк, протитанкова гармата МТ-12 "Рапіра", МТЛБ, два БпЛА "Supercam", БпЛА "Zala", три гармати 2А36 "Гіацинт-Б", станція РЕБ, зенітний ракетний комплекс 9К330 "Тор" та автомобільна техніка", - зазначив командувач.
Також, як поінформував Тарнавський, було знищено чотири склади боєприпасів ворога.
Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...
Російські окупаційні війська розпочали літню наступальну кампанію та збільшили кількість штурмів, однак спроби росіян захопити панівні висоти не мають успіху, розповів військовий 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Сергій Луговик у ...