
Старший син британського принца Вільяма і Кейт Міддлтон, семирічний принц Джордж, несподівано опинився замішаним в міжнародний скандал, передають Патріоти України.
Нещодавно Кенсінгтонський палац відвідав знаменитий англійський натураліст Девід Аттенборо. Під час візиту 94-річний сер Девід зустрівся з трьома дітьми герцога і герцогині Кембриджських. І подарував їх первістку зуб викопної акули Carcharocles megalodon, якому близько 23 мільйонів років. Як розповів Аттенборо, він знайшов його в 1960-х роках на Мальті, яка аж до 1964 року була британською колонією.
Джордж, який цікавиться динозаврами і іншими доісторичними речами, прийшов в повне захоплення. Момент, коли він розглядає презент, був відображений на опублікованому палацом фото. На аукціоні такий зуб міг би бути проданий не за одну тисячу доларів.
Однак тепер цінний подарунок у юного принца можуть відібрати. Влада Мальти зажадала повернути їм акулячий зуб. Як повідомляє видання Express, міністр культури цієї країни Хосе Еррера заявив, що цей раритет повинен бути переданий одному з мальтійських музеїв. І пообіцяв домогтися того, щоб цінна палеонтологічна знахідка була доставлена назад. Відповідно до законів Мальти, подібні речі вважаються частиною культурної спадщини країни, що не підлягає вивезенню за її межі. І той, хто купує такі цінності, знаючи, що вони були здобуті незаконним шляхом, може отримати до шести років в'язниці і виплатити штраф у розмірі 2000 євро.
«Є деякі артефакти, які важливі для мальтійської природної спадщини, але які опинилися за кордоном і заслуговують того, щоб їх повернути. Ми справедливо приділяємо велику увагу історичним та художнім артефактам. Однак не завжди так йдуть справи з нашим природознавством. Я сповнений рішучості змінити це ставлення», - заявив міністр.
Букінгемський палац ситуацію поки що не прокоментував.

Війна Росії з Україною є найбільшою тактичною і стратегічною помилкою в сучасній історії. Таку думку президент Фінляндії Александер Стубб висловив в інтерв'ю виданню The Sydney Herald, передають Патріоти України.
. "Я б стверджував, що це найбільша та...
Загальна кількість таких ракет досягне "тризначних показників" уже найближчими місяцями, стверджує Крістіан Фройдінг. Вже до кінця липня ЗСУ отримають на озброєння перші українські ракети великої дальності, виробництво яких профінансувала Німеччина. Пр...