Мамуся натиснула, щоб "не палила контору"? Скандальна любителька Басти з родини одіозної судді поспішила вибачитися перед українцями

Анастасія Константінова

Скандальна Анастасія Константінова, дочка одіозної київської судді, різко змінила свою риторику. Якщо напередодні 20-річна заступниця кримнашиста Басти обзивала українських артистів, то тепер дівчина намагається виправдатися. Константинова записала відео для Instagram, в якому просить вибачення, зазначають Патріоти України.

У багатьох склалося враження, що текст Настя читала з листка. У щирість Константінової не повірили ще й тому, що перший її публічний виступ був повним емоцій і ненормативної лексики, а другий більше нагадував суху мову судових протоколів.

«Моя емоційна позиція з приводу артиста (Басти) була викликана тим, що я є цінителем його творчості, але не була поінформована про його політичні погляди. Якщо він дійсно підтримує анексію Криму, то я не поділяю цього», — заявила Константінова.

Дівчина, яка зовсім недавно заявляла про «бидло українське», тепер намагається виставити себе патріоткою. «Я є патріотом своєї країни… Я поважаю людей, які захищають її. Я за цілісність України», — наполягає Анастасія.

Коментатори в соцмережах з іронією поставилися до того, що дівчина буквально за одну ніч змінила політичну позицію. «Ха-ха. Ось ти швиденько перевзулася», «Лицемірна дівчинка», «Твоєму брехливому, прочитаному тексту все одно ніхто вже не повірить», — пишуть їй.

Пів тонни спирту та бензину на 9 млн грн: Верховну Раду готують до початку роботи після канікул

вівторок, 3 серпень 2021, 7:30

Управління справами Апарату Верховної Ради щосили готується до повернення народних обранців в стіни парламенту. Поки народні обранці набираються сил у відпустці, Управління справами Апарату Верховної Ради щосили готується до їхнього повернення в стіни ...

У США пророкують людству неконтрольовану ядерну війну

вівторок, 3 серпень 2021, 6:50

Зростаюча сьогодні ядерна гонка озброєнь між великими державами здатна перерости в ще більш масштабне суперництво. На сьогоднішній день немає настільки масштабної гонки озброєнь, яка була за часів холодної війни, проте новий виток ядерного суперництва...