Мар'яну не зупинити: Безугла придумала нову посаду в Кабміні

Народна депутатка Мар'яна Безугла запропонувала створити нову посаду "оборонного" віце-прем'єра в Кабінеті міністрів. Про це Безугла написала у Facebook, передають Патріоти України.

"Ідея створення посади "оборонного" віце-прем'єра в Кабінеті міністрів обговорювалася неодноразово. Вважаю, її реалізація затягнулася. У Кабміні України є різні віце-прем'єри, але досі немає того, хто координує сферу оборони у воюючій країні: Міністерство оборони, Мінстратегпром, Мінветеранів, частину складових МВС в умовах воєнного стану тощо. Це бентежно та прикро, про що я неодноразово наголошувала під час внутрішніх комунікацій", – каже нардепка.

Безугла вважає, що на цю посаду підійде нинішній очільник Міноборони Рустем Умєров. "Враховуючи дипломатичні та координаційні навички Рустема Умєрова, ця посада могла б стати подальшим розвитком його кар'єри. Мова не стільки про жорсткий контроль та менеджмент оборонного відомства, скільки про координаційну та погоджувальну складову. Міркування та спостереження за ситуацією, що відбувається, визначення тенденцій і перспектив", – підсумувала вона.

Важливий сигнал: Держдеп США прокоментував візит Кулеби до Китаю

середа, 24 липень 2024, 8:32

Вашингтон дав знати Пекіну і всьому світу, що Київ діє узгоджено зі своїм найвпливовішим союзником, а не самостійно щось випрошує у сюзерена свого смертельного ворога і готовий на будь які поступки. Візит міністра зовнішніх справ України Дмитра Кулеби ...

Про "відпустку Верховної Ради": Є дві конкретні особи, кому українці мають "дякувати" за тривалі перерви під час війни

середа, 24 липень 2024, 8:04

«Слуги» бояться розголосу... Сьогодні відчув значення розхожої фрази про «іспанський сором» – коли сам нічого поганого не зробив, а за ситуацію і за інших соромно. Тому, дивлячись на зливу повідомлень у стрічці про «проклятих депутатів», вирішив усе ж...