Медведчук з Кузьміним вимагають розправи над офіцером Генштабу ЗСУ та блогером Штефаном за "підбурювання до вбивства" проросійської агітаторки з TikTok

Народні депутати від ОПЗЖ Віктор Медведчук і Ренат Кузьмін ініціюють відкриття кримінального провадження проти українського військового Анатолія Штефана, повідомляється на сайті парламент, зазначають Патріоти України.

Депутати звернулися до Офісу генпрокурора з вимогою розпочати досудове розслідування щодо “фактів переслідування, погроз вбивством на грунті національної нетерпимості блогеру Таїсії Маламан, вчинення підбурювання до таких протиправних дій військовослужбовцем Генерального штабу ЗСУ Анатолієм Штефаном та вжиття термінових заходів для забезпечення безпеки блогера та членів її сім’ї”.

“Цинічна розправа над популярним блогером, яка зазнала цькування з боку військовослужбовця Генштабу ЗСУ за відео в соціальній мережі TikTok, набула широкого резонансу в суспільстві”, – йдеться в заяві.

На думку нардепів, дії військового підпадають під ч.4 ст. 27 і ч. 2 ст. 129 КК України (підбурювання до загрози вбивством). Вони вважають, що публікація Штефаном скандального відео за участю блогерги стала «відправною точкою для скоєного терору і переслідування».

“Заклики знайшли підтримку у радикалів, й особисті дані її та членів її родини, були оприлюднені в мережі інтернет, а сама [блогерка] через наявну реальну загрозу життю та здоров’ю вимушена залишити місце проживання та переховуватися”, – йдеться в запиті депутатів ОПЗЖ.

У січні в мережі розгорівся скандал навколо блогерки Таїсії Онацької (Маламан), відомої під ніком Di.rubens.

Офіцер ЗСУ Анатолій Штефан поділився прокоментував у соцмережі відео за участю дівчини, на якому вона між Україною і Росією вибрала країну-агресора.

Пізніше блогерка заявила, що відео було неправильно змонтовано. Насправді, їй був запропонований вибір країн, в яких вона хоче побувати.

Держава-агресор перекинула "псковських десантників" на північ окупованого Криму (відео)

вівторок, 13 квітень 2021, 0:17

Так, увечері 10 квітня на YouTube з'явилося чергове відео ешелону з військовою технікою, який вночі проходить через станцію Нижньогірська на північний схід від окупованого Сімферополя (за 150 кілометрів їзди від кордону з Херсонською областю України). ...

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...