"Мені пофіг, з ким буде перемир'я": Зеленський у Золотому посперечався з українськими воїнами (відео)

За словами президента, наразі головне для держави – повернути території і припинити війну.

Президент Володимир Зеленський на Донбасі посперечався з добровольцями, котрі тримають пост у Золотому, на випадок відоду ЗСУ, та заявив, що йому все одно з ким підписуватиме перемир'я. За словами Зеленського, наразі головне для держави – повернути території і припинити війну, в якій гинуть люди. Про це президент сказав добровольцям у Золотому, які виступають проти розведення військ біля селища, відповідне відео опублікував телеграм-канал "Останній блок-пост #Ні_Капітуляціїї", передають Патріоти України.

Військові зазначили, що ті хто намагаються вкласти перемир'я з Росією, зазвичай отримують ще більші проблеми. Один із бійців навів приклад з історіїї країн, які йшли на компроміс з РФ, і через це зазнавали величезних втрат. Також військові наголосили, Україна підписуватиме перемир'я не з окупаційними "Л/ДНР", а з Росією.

"Та мені пофіг з ким воно (перемир'я, – ред.) буде. Нам з вами пофіг. Нам треба території повернути та припинити вбивства", – відповів Зеленський.

З архіву ПУ. "Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

вівторок, 20 жовтень 2020, 1:00

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олекс...

З архіву ПУ. Як капітулянти в оточенні Зеленського наближають смерть України: Піонтковський розповів про сценарій

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:35

Політолог попередив, що перший крок до політичного самогубства - підписання так званої формули Штайнмаєра. Люди в оточенні президента України Володимира Зеленського, які налаштовані на капітуляцію, намагаються пролобіювати самогубний для країни сценарі...