"Я - не лох какой-то, я тебе говорю - оружие убери": Зеленський прибув у Золоте і зустрівся з бійцями (відео)

У Володимира Зеленського та одного з бійців виник не надто приємний діалог.

Зеленський у Золотому-4. Фото: Фейсбук.

Президент України Володимир Зеленський несподівано 26 жовтня прибув у Золоте-4 на Донбасі, біля якого мало б стартувати розведення військ. Там президент зустрівся з українськими добровольцями, які стоять на позиціях біля Золотого і виступають проти цього розведення, передають Патріоти України.

У Зеленського та одного з бійців виник не надто приємний діалог, де верховний головнокомандувач розмовляв на підвищених тонах та тикав своєму співрозмовнику.

На кадрах відео, яке опублікував журналіст і волонтер Мирослав Гай, чоловік у військовій формі закликає президента провести зустріч та підписати якийсь меморандум із противниками розведення сил на Донбасі, зокрема учасниками маршів "Ні капітуляції". На це Зеленський вимагає: "Приберіть зброю".

Цей діалог буквально підірвав Мережу, ветерани війни, політики та журналісти наперебій коментують, те що побачили. Дуже багато негативу.

В іншому епізоді спілкування з добровольцями в Золотому гарант заявив, що йому все одно з ким підписувати мирні договори (з Москвою, чи її ставлениками на Донбасі.-прим.).

Хіти тижня. Інтригу розкрито: У Зеленського озвучили всі питання всеукраїнського опитування в день виборів

середа, 21 жовтень 2020, 3:00

Після того, як у четвер, 15 жовтня, президент України Володимир Зеленський озвучив друге питання Всеукраїнського опитування, який пройде під час місцевих виборів 25 жовтня, в Офісі президента оголосили весь список питань, передають Патріоти України. Р...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На сьогодні є близько десяти експортних контрактів на постачання високоточного озброєння виробництва ДККБ "Луч"

середа, 21 жовтень 2020, 2:00

Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Зо...