"Косит под "простого пацана": У мережі ажіотаж через розмову Зеленського з бійцем ООС

Багато хто зазначає, що розмова відбувалася на підвищених тонах, а президента критикують за тон спілкування зі співрозмовником і звернення на "ти".

У мережі великого розголосу набув відеозапис дуже неприємної розмови між президентом Володимиром Зеленським та військовим-волонтером в зоні ООС. При цьому, деякі коментатори також зазначають, що на відеозапису немає початку розмови і складно судити про те, як вона розвивалася, передають Патріоти України.

"Висновки на майбутнє - потрібен нормальний і спокійний діалог, без істерик. Це дійсно об'єднує. Перед обличчям російської агресії та інших викликів ми повинні консолідуватися, а не йти на конфронтацію і поглиблювати розкол, який на руку Кремлю", - пише колумніст Олексій Мінаков.

У той же час, деякі коментатори різко висловилися на адресу Зеленського через розмову.

"Тільки ще голограми не транслює": Українка купила курятину, яка почала світитися в темряві (фото)

субота, 31 жовтень 2020, 5:44

Українка купила курку, яка вночі почала світитися в темряві. Така дивна пригода сталася в Івано-Франківську. Дівчина поскаржилася на супермаркет, і попросила торговельну мережу пояснитися. Про це Олена Заславська розповіла у Facebook "Комуналка ІФ", пе...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...