Спроба колишнього прем'єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі стати разом з канцлеркою ФРН Ангелою Меркель посередниками слід розглядати як їх намір відновити свою репутацію, використовуючи ситуацію з Україною. Вони не мають ані довіри, ані авторитету для того, щоб бути посередниками на перемовинах Києва і Москви. Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк, передають Патріоти України.
У своєму Twitter-акаунті він написав про те, що ініціатива Берлусконі виглядає дивною. Її потрібно розглядати як спробу таких політичних діячів використовувати Україну для відновлення репутації в своїх країнах.
За словами чиновника, ані Меркель, ані Берлусоні не мають довіри та авторитету для того, щоб бути посередником на перемовинах між Києвом і Москвою. "Дивні пропозиції певних діячів стати посередниками слід розглядати як спробу використовувати тему для реанімації імені в своїх країнах. Будь-який посередник мусить мати довіру, авторитет, актуальність. Ані Берлусконі, ані Меркель цього точно не мають", - підкреслив Михайло Подоляк.
Головна проблема мобілізації полягає в тому, що одні можуть уникнути служби через корупцію та зв’язки, тоді як інші йдуть на фронт, що створює відчуття несправедливості та підриває довіру до системи. Про це розповів народний депутат, заступник голови К...
Лідерка молодіжного крила Республіканської партії США Кетрін Уайтфорд у день інавгурації Дональда Трампа закликала припинити переслідування Московської церкви в Україні, яка діє під брендом «Української православної церкви» Московського патріархату (УП...