Метаморфози трактування волі народу: Жителі Золотого підтримують розведення сил, - міністр оборони України

Заява Андрія Загороднюка дуже дивно дисонує із заявами мітингувальників проти відведення військ у цьому ж самому місці.

Андрій Загороднюк у Золотому. Фото: прес-служба Міноборони України.

Міністр оборони України Андрій Загороднюк відвідав селище Золоте на Луганщині, де заплановано розведення військ. Разом з ним приїхали начальник Генштабу Руслан Хомчак, заступник голови Нацполіції Вадим Троян та міністр у справах ветеранів Оксана Коляда. Глава оборонного відомства зустрівся із місцевими жителями, волонтерами та військовими ЗСУ, які виконують бойові завдання у Золотому. Про це повідомляє сайт Міноборони, передають Патріоти України.

За результатами цієї поїздки в міністерстві створять координаційний центр. Його завданням стане оперативне вирішення усіх проблемних питань і забезпечення безпеки громадян. Глава Міноборони також підтвердив готовність відповідних структур громадянського військового співробітництва ЗСУ та Нацполіції.

"Ми спілкувалися з великою кількістю людей, в тому числі запитали про їхнє ставлення до процесу розведення військ, до тих подій, що відбуваються. Можу з упевненістю сказати – місцеве населення в цілому підтримує концепцію розведення сил і ті плани, які у нас є", – зазначив Загороднюк.

Заява міністра оборони дивним чином дисонує із заявами відомих активістів, журналістів та волонтерів. Невідомо, із якими саме громадянами зустрічався пан міністр, адже багато мирних мешканців Золотого заявили про свою готовність "лягати під українські танки", аби тільки не допустити відведення військ.

Хіти тижня. "Зі статусу без п'яти хвилин союзника США поза НАТО ми переходимо в розряд недружніх країн", - Березовець про скандал із "плівками Деркача"

вівторок, 26 травень 2020, 19:30

"Компромат", який був оприлюднений депутатом ВР Андрієм Деркачем, призведе до катастрофи в стосунках України і Сполучених Штатів. "Українсько-американські відносини переживають катастрофу", - написав експерт. Він вважає, що публікація "плівок Деркача" ...

Секретна спецоперація Зеленського та ексадвоката Януковича завершилася фарсом: Слідчі ДБР не заставши Порошенка в музеї, спробували випхнути повістку... його дружині

вівторок, 26 травень 2020, 19:28

Тяга до театральних сцен підвела сценаристів політичного шоу. Навіщо було ловити Петра Олексійовича по музеях, якщо є місце роботи та проживання, знає мабуть його наступник. Співробітники Державного бюро розслідувань прийшли в музей Гончара, де сьогодн...