
Міністр оборони України Андрій Загороднюк відвідав селище Золоте на Луганщині, де заплановано розведення військ. Разом з ним приїхали начальник Генштабу Руслан Хомчак, заступник голови Нацполіції Вадим Троян та міністр у справах ветеранів Оксана Коляда. Глава оборонного відомства зустрівся із місцевими жителями, волонтерами та військовими ЗСУ, які виконують бойові завдання у Золотому. Про це повідомляє сайт Міноборони, передають Патріоти України.
За результатами цієї поїздки в міністерстві створять координаційний центр. Його завданням стане оперативне вирішення усіх проблемних питань і забезпечення безпеки громадян. Глава Міноборони також підтвердив готовність відповідних структур громадянського військового співробітництва ЗСУ та Нацполіції.

"Ми спілкувалися з великою кількістю людей, в тому числі запитали про їхнє ставлення до процесу розведення військ, до тих подій, що відбуваються. Можу з упевненістю сказати – місцеве населення в цілому підтримує концепцію розведення сил і ті плани, які у нас є", – зазначив Загороднюк.
Заява міністра оборони дивним чином дисонує із заявами відомих активістів, журналістів та волонтерів. Невідомо, із якими саме громадянами зустрічався пан міністр, адже багато мирних мешканців Золотого заявили про свою готовність "лягати під українські танки", аби тільки не допустити відведення військ.

Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...