Професор Мангеттенського університету Ігор Айзенберг вважає, що якщо Дональд Трамп незабаром проведе розмову з Путіним без оголошення додаткових важелів тиску на Росію, то це буде демонстрацією слабкості США. Таку думку він висловив в етері Еспресо, передають Патріоти України.
"Я вважаю, що якщо Трамп буде телефонувати Путіну й зустрічатись з ним, то за таких умов це буде показувати слабкість США. Президент Джо Байден припинив будь-які контакти з Путіним власне ще до 24 лютого 2022 року. Він припинив спілкування ще до того, як стало зрозуміло, що Путін здійснить вторгнення в Україну. До того ж Джо Байден неодноразово заявляв, що спілкування не буде поновлено до того часу, поки Росія не змінить свою політику. А відтак, якщо наступний президент США міняє підхід до спілкування з Путіним на протилежний, то це точно не буде показувати силу США", - пояснив Айзенберг.
За словами професора, Дональд Трамп мав би спочатку ініціювати збільшення допомоги Україні, щоб мати додаткові сильні важелі впливу на російського диктатора напередодні розмови з ним.
"Якби президент США спочатку ініціював збільшення допомоги Україні, а потім були б якісь розмови про спілкування з російським диктатором, то це б було зрозумілим. Якщо розмова Трампа й Путіна відбудеться незабаром, то гадаю, це тільки підігрує Росії. Путін же не зацікавлений йти на якісь поступки, він і далі вимагає капітуляції України", - додав він.
Сценарій того, що з часом Україна отримає кордони 1991 року, стає дедалі реальнішим. Тому що наступний президент США Дональд США заходить у сильну переговорну позицію з Росією. Про це в коментарі YouTube-каналу РБК-Україна розповів політтехнолог Тарас ...
Співробітники імміграційної та митної поліції США планують масштабну операцію з припинення діяльності іммігрантів у країні. Посилення арештів почнеться після інавгурації Дональда Трампа, передають Патріоти України з посиланням на NBC News, CBS News і A...